Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek öngyilkos?Lenne aki barátkoznak velem fiúk?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Tölts le egy alkalmazást amivel tudsz chatelni random emberekkel. (vírus idején nem a legjobb ötlet szórakozóhelyekre menni).

Semmi esetre se legyél öngyilkos, annyira nem tud rossz lenni.

2020. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb kiírtad volna a kérdést, asszem egyből írtak volna...vagy talán már küldik a privátot.
2020. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

Menj el dolgozni ahelyett, hogy unalomból öngyilkos akarnál lenni

A munka után a maradék szabadidődben meg sportolj, játssz vagy csetelj másokkal számitógépen, és foglalkozz a családtagjaiddal és máris eltelt egy nap

2020. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
???
2020. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság semmire nem megoldás

Ne tegyél elhamarkodott döntéseket

Nyugi mindig van kiút valamiből

Magányos vagy ?

Én meghalgatlak bár lány vagyok

Figyelj lehet hogy most úgy érzed egyedül vagy de hidd el hogy értékes ember vagy biztos lesznek olyan fiuk akik barátkoznak veled

Ha valami van amit megosztanál én meghallgatlak

19L

2020. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság soha sem megoldás azzal nem érnek véget a problémák az akadályokat le kell győzni

Azért élünk hogy a problémával meg küzdve boldogok legyünk szomorúság nélkül nincs boldogság

és boldogság nincs szomorúság nélkül

Mert kell mind a kettő hogy értékelni tudjuk amink van

2020. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi nektek kedvesek vagytok.Sajnos nehéz lelkileg.Van egy egyetlen férfi az életben akit annyira szeretek hogy szeretnék a rabszolgája lenni csak nem tudom tetszene e neki:'( Ő a mindenem de nem láttam sok ideje szeretném megölelni labaihoz bújni hűséges társa lenni ez a szerelem annyira fáj hogy meghalnek
2020. júl. 26. 23:18
 8/27 anonim ***** válasza:

Figyelj aranyos vagy hogy ennyire kuzdelsz valamiért ha igazán tetszik neked írj ra beszelgess vele az érzéseinket kimutatni nem bűn próbálkozz !!

Ha attól félsz hogy elutasít ?

Minden 50 -50% de ha nem próbálod meg nem tudhatod mit érez irántad

Nekem is volt egy srác aki tetszett engem elutasított az elején szarul éreztem magam de nem er olyan fiún sírni aki nem szeret igaz ? !

Az élet megy tovább talpra állunk és tovább keressük az igazit

Sajnos a szerelemben nem mi döntünk azt érezzük Bem kell ra görcsölni hidd el meg fogjuk találni az igazit ha nem most akkor később butaság lenne egyetlen valaki miatt feláldozni az egész életed

2020. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Bocs lehet félre értettem szóval van egy férfi az életedben akivel együtt vagytok ?! És a rabszolgaja akarsz lenni ? !

Ja ha ennyi akkor szerintem ha igazán szeret képes lenne bármit megtenni elfogadni úgy ahogy vagy

Szerintem nem kell titkolni

Mond meg neki mit szeretnél

:)

2020. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt sose voltunk csak nem láthatom külföldön van
2020. júl. 27. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!