Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok, nektek is nehezen...

Bipolárisok, nektek is nehezen megy a barátkozás/ barát megtartás?

Figyelt kérdés

Világ életemben gondokkal küszködtem a baráti kapcsolatok fenntartásával, egyszerűen képtelen vagyok rá ! Van pár barátnőm, de olyan filmes mindent együtt csinálós egy sem,pedig nagyon hiányzik ez az érzés :(.

Pedig mindig mindent megteszek mindenkiért amit csak tudok.

Bipolárisok, ti hogy vagytok ezzel?



2020. júl. 29. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem teszek meg senkiert semmit, marmint ilyen alapdolgokat igen, amik nem esnek nehezemre, de nem jellemeznem ugy magamat, hogy barmit megteszek a barataimnak. Amugy nincsenek barataim nekem sem :D Parom van, vele meglepo modon harom szakitas utan is egyutt vagyunk. (Mindharom szakitas akkor tortent, amikor iszonyu levert voltam es azt gondoltam miatta.) Ot meg tudom tartani, o erdekel, de baratok altalaban maximum munkahelyi kollega haverok vannak, altalaban addig, amig egy munkahelyen dolgozom az illetokkel. Utana lemorzsolodnak, nem keresem oket, ha ok keresnek, nem reagalok, vagy reagalok egy hettel kesobb, amikor epp olyan kedvem van. A lenyeg, hogy elobb-utobb eltunnek, hiaba birom oket, egyszeruen elfelejtem oket, ha nem talalkozunk minden nap, hiaba tunik fejben tenyleg tok jo dolognak, ha az embernek vannak kozeli baratai, akikre barmikor rairhat csak ugy, hogy menjunk el logni, stb.

Szoval nem tudom, nalad mi a helyzet, hogy masok nem foglalkoznak-e veled, nalam az van, hogy en szarok mindenki fejere, aztan neha igy beut az erzes, hogy ugy csinalnek most valamit egy barattal, baratnovel, csak kar, hogy nincs egy se.

2020. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Engem csak nem rég diagnosztizaltak bipolaris zavarral, s most igy jottem ra, hogy miért is estek szét mindig a baráti kapcsolataim.

Nekem rengeteg filmbe illő barátságom/ kapcsolatom volt, de sajnos az összes csunyan és gyorsan végződött. Nem tudok megtartani senkit, mert amint fontos a számomra es megkedvelem, azzal a lendülettel szakitom meg vele a kapcsolatot.

De ezen biztosan lehet dolgozni, nektek is ajanlom

2020. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Engem is bipolárissal diagnosztizáltak, és ugyanazok a tapasztalataim, mint az előző válaszolóknak. Ha nincs kedvem, hetekig nem keresek senkit, üzenetekre van, hogy nem is válaszolok, aztán persze lemorzsolódnak, megharagszanak. De meg is érdemlem, hiszen senki sem tartozik nekem azzal, hogy eltűrje, hogy játszadozom vele a hangulatom szerint. Hosszútávú barátságom utoljára középiskolában volt, mert ott ha akartuk, ha nem, mindennap találkoztunk. Én már nem is utazom arra, hogy valakivel is tartós kapcsolatom legyen (akár baráti, akár szerelmi), mert úgysem tudom őket megtartani.

2020. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :).

Én mindig minden tőlem telhetőt megadtam, szerintem az amit nehezen viselnek, hogy nem vagyok az a nagy társasági bulis egyed.

Gimibe is mindenki ment inni , bulizni, én nem, így mindig kívülálló maradtam.

Van,hogy én se válaszolok, de azért nem hónapokig :D . Én se sértődök meg, ha nem írnak egyből (kivéve ha épp sürgősen kell valami:D) de ilyen általános beszélgetések, hogy ki hogyan van...

2020. júl. 29. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En bipolaris, es kevert szemelyisegzavarral kuszkodok. Se barat, se partner. Igy jartam😣
2020. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Harminc éves fejjel kijelenthetem, hogy egy barátot tudtam megtartani, a többi elmenekült. Az a szerencsém, hogy az egyetlen barát tudja, mivel jár ez a fránya kórság, viszont ritkán találkozunk. Emiatt sokszor érzem, hogy a remeteélet jutott nekem is. Az átlagemberek hanyatt-homlok menekülnek, én meg majd meg szakadok, hogy ne maradjak egyedül...
2020. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom kedves utolsó...

De az az egy ember biztosan igaz barát volt mindig :) .

2020. aug. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!