Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet szedni egy eleten at...

Lehet szedni egy eleten at antidepresszanst?

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok, szorongok ha nem otthon vagyok. Nem akarok egesz hatralevo eletemben gyogyszert szedni, csak 22 vagyok. De felek, hogy gyogyszer nelkul teljes mellbedobassal visszaternek a panikrohamok. Gyogyszerrel sem vagyok teljesen jol, de felek az emelestol is.
2020. júl. 29. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki szedi. Tehát lehetni lehet. En elkezdeni sem mertem
2020. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ha muszáj.
2020. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, csak nem érdemes. 1-2 év alatt kialakul a függőség (tolerancia), és akkor már nem fognak hatni a gyógyszerek. " gyógyszerrel sem vagyok teljesen jól", ez már pontosan az. Lehet emelgetni, de ahhoz is hozzá fogsz szokni, és határ a csillagos ég. Az egyetlen és valódi megoldás a pánikbetegség okának kiderítése, és kezelése/megszüntetése/ feldolgozása.

klasszikus példa, de abszolút találó: amikor vki kövér, ettől magas a vérnyomása, és emiatt fáj a feje, és erre fájdalomcsillapítót szed. nyilván sose lesz teljesen jól, mert a tünet nem megoldva van, csak elnyomva. Egy ilyen embernek le kell fogynia, akkor lemegy a vérnyomása, és elmúlik a fejfájása is. Nos, te pont így vagy a pánikkal, antidepikkel, nyugtatókkal.

2020. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm kb 10 éve szedi ugyan azt az adagot. Nem akarja letenni mert jól van így. Gyereket is szült mellette, akkor is szedte végig, gyerek is egeszséges. Nem azt akarom mondani hogy ez a követendő példa de valós történet.
2020. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egesz nap vagyok rosszul, csak konnyen belelovalom magam a rosszulletekbe a fantazialasokkal. De azert remelem jo 40 evem van meg alaphangon, es durva belegondolni, hogy addig kene ezt szednem. 2 eve szedem, de mar ez is olyan soknak tunik.
2020. júl. 29. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Terápiara is jársz? Mert csak a bogyó nem oldja meg a dolgokat neked is változtatnod kell
2020. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jartam meg a bogyo elott.
2020. júl. 29. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Megfelelő mélylélektani terápiával (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek) 2 - 3 hónap (8 -12 alkalom) alatt a legtöbb pánikos meggyógyul. Érdemes megpróbálni.
2020. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!