Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha magamban beszélek?

Baj ha magamban beszélek?

Figyelt kérdés

Valójaban barátaim sose voltam tipikus csendes gyerek, hát voltak rossz dolgok életembe

Pár kulcsszó:iskolai bántalmazás, alkoholista apa.

Régen csak hülyeségből csináltam ezt.

Mára meg elképzelek bizonyos élet helyzeteket ahol beszélek, kérdezek válaszolok.

Nagyon furcsa ezt leirni, ilyen álmodozás féleségnek nevezném.

Van egy képzelet beli haverom is, aki csak a félelmem jelképezi valójában nincsen.



2020. júl. 30. 00:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es hát igen ezért olyan értelmetlen ez a %-os rendszer, sok a troll, illetve ha egy adott kérdést csak olyanok találnak meg zömében akik egy véleményen vannak (legyen akár jó, akár rossz) az adott kérdésben, akkor egyfelé billen a mérleg, és nem feltétlen a jó válaszok felé!
2020. júl. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
yarul ez a %-os rendszer teljesen random képet mutat!
2020. júl. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztalom, hogy jókora random képet mutat az egész; érdekes volt szinte ugyanazokat a válaszokat teljesen más pontozásokkal olvasni.

Ekkora eltérést soha nem láttam eddig hasonló válaszoknál.

2020. júl. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Krisztus2000 válasza:
95%

Szerintem nincsen semmi baj vele. Én is beszélek magamban. Régen azt hittem, hogy ez nem normális, de nekem jót tesz, mert ilyenkor tervezem meg a dolgokat és ilyenkor gondolkozok el a nagy problémákon hogyan kéne megoldanom. Azért is jó, hogy ha magadban beszélsz, mert nem mindent lehet megosztani másokkal és magadnak bármit "elmondhatsz". Vannak barátaim, de ez teljesen más és néha kell átgondolni, hogy hol tartok és, hogy hova tartok.


[link]

2020. júl. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Véleményem szerint teljesen normális dolog, ha valaki magában beszél/magával beszélget, mivel jobban tudsz gondolkodni, ha hangosan kimondod a gondolataid, azonban a képzeletbeli barát már más tészta... Írtad, hogy introvertált vagy, emiatt merem azt a következtetést levonni, hogy a szociális készségeid nem éppen a legkifinomultabbak, illetve azt hiszem, az egyik kommentedben mondtad is, hogy szívesen beszélgetnél valakivel, de sokszor nincs kivel. Nem érzed magad magányosnak? Legutoljára akkor volt képzeltbeli barátom, amikor második osztályban teljesen kiközösítettek, és otthon sem volt rózsás a helyzet, a gondjaimat pedig nem tudtam megosztani senkivel...

Ha van kedved, írj rám privátban, aztán csak találunk valami megoldást. :)


17/L

2020. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
Semmi gond, ez tök normális, én is szoktam. De most mennem kell vissza a diliházba, már keresnek
2020. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!