Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 év után le lehet szokni a...

4 év után le lehet szokni a Rivotrilról?

Figyelt kérdés

Abban az időben amikor elkezdtem szedni akkor nagyon erős szorongásra,pánikra és alvászavarokra írták fel. 0.5 mg szedek. Azt is csak este. Akkor segített. De már le szeretném rakni. De félek, hogy utána újra minden panaszom vissza fog jönni, és mellette ott lennének az elvonási tünetek is. Az orvosom azt mondta ,hogy próbáljam csökkenteni ha úgy gondolom, de mivel ez nem olyan nagy mennyiség, még azt is mondta, h ha így nincsenek panaszaim akkor nyugodtan szedjem továbbra is. De én nem akarom. Szerintetek le lehet erről szokni? És ha igen akkor az mennyi idő? Tapasztalatok?

N.28



2020. júl. 31. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Le lehet róla szokni. Bár nem könnyű, de le lehet.
2020. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de csak nagyon lassan.
2020. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 8 evig szedtem. Gyogyszerkonyv utasitasa alapjan 3 naponta 0.125 mg- al csokkentettem. 1 vagy 1.5 mg-ot szedtem alvashoz. Az elvonas kb masfel hetig tartott.
2020. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!