Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Már két éve ,hogy pánik rohamom volt és azóta nem tudok külföldre utazni ,mert szorongásom van.

És rengeteg fájdalom van bennem ,hogy emiatt nem tudom meg valósítani az álmaim ,pedig csak 3 hónapra kellene elutazni és meg változna az egész életem.

Hiába érzem ,hogy csak bögnék mint egy kis gyerek ,de akkor sem jön ki egy köny csepsem.


2020. aug. 3. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen sokk ért téged?
2020. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor pont külföldön dolgoztam és az egyik este a bátyám eltűnt.

Nagyon meg íjedtem és éreztem ,hogy valami baj történt, elindultam meg keresni csak az érzéseimre halgattam és egy idegen városban nem tudtam hova megyek csak az érdekelt ,hogy tanáljam meg. Amikor megtanáltam elmondta ,hogy kirabolták, nagyon ideges lettem és éreztem,hogy valami nincs rendbe, reggelre már meg is lett az eredménye kijött a pánik roham ,plusz még azt sem tudtam ,hogy létezik ilyen betegség így dolgoztam le egy hónapot rengeteg szorongás gyűlt ott össze, és ezért is nem tudok/merek utazni sehova.

De a sírás olyan 3 hónapja már ,hogy megy.

2020. aug. 3. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

*De a sírás olyan 3 hónapja már ,hogy megy.


*Hiába érzem ,hogy csak bögnék mint egy kis gyerek ,de akkor sem jön ki egy köny csepsem



Legközelebb okosabban hazudj.

2020. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Legközelebb okosabban hazudj ha már hazudsz
2020. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi? Miért hazudok?
2020. aug. 4. 01:37
 6/6 A kérdező kommentje:

*De a sírás olyan 3 hónapja már ,hogy +(nem)+ megy*

Nem is értem ,hogy miért feltételeszted azt ,hogy hazudok egy profil nélküli oldalon!?

2020. aug. 4. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!