Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás? Próbálom...

Mi a megoldás? Próbálom megoldani a problémáimat, de nem tudom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és sokszor gondolkoztam, hogy pszichológussal kellene beszélgetnem. Több családi, önbecsülési, szociális problémám van, és nincs kivel megbeszélnem. Kerestem a lakóhelyemen, de egyik sem volt szimpatikus. (Képekkel mutatta az oldal, amin néztem..) És a másik probléma, hogy nem tudok ezekről beszélni.. belül feszít, de nem tudom elmondani ezeket, félek hogy hülyeség, apró dolog, és nevetséges..

Ti hogy kezdtetek neki ennek

Köszönöm!



2020. aug. 4. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne pszichológushoz járnom, viszont nem tudom rávenni magam. Ennek ellenére én kezdek jobban lenni. Ha gondolod, akkor privátban beszélgethetünk, szerintem ez szokott segíteni, hiszen nem tudod ki vagyok, én sem tudom te ki vagy, mégis ki tudod magadból beszélni a problémákat. Én szívesen meghallgatlak, sőt lehet még segíteni is tudok, és elmondom hogyan lendültem túl a dolgokon. :)
2020. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha itt leírnád? Nem biztos, hogy kapsz használható választ, de lehet maga az, hogy megfogalmazod segít gondolkodni rajtuk.
2020. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!