Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan oldhatnám meg egyedül...

Hogyan oldhatnám meg egyedül a problémáimat?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Mindig is túl negatív voltam és mindig a legrosszabbra gondoltam, de az emberek és én is elfogadtam, hogy ilyen a személyiségem. Ha valamilyen vizsga vagy teszt elött álltam határozottan úgy gondoltam nem fog sikerülni, kár is megpróbálni. Az emberekkel nehezen kommunikálok és a telefonhívások fogadása is nehezen megy. De ezt mindig arra fogtam, hogy biztos azért vagyok ilyen mert nincsenek barátaim. Korombeliekkel egyáltalán nem beszélgetek. akivel a legtöbbet beszélgetek az egy 50éves nő. Az utóbbi két hónapban négyszer volt halálfélelmem. Az első kettőt véresen komolyan vettem. az egész testem remegett. a másik kettőnél tudtam hogy butaság és nem tudtam eldönteni hogy valóban érzek e fizikai fájdalmat vagy csak beképzelem. vannak napok mikor nem érzem hogy lenne értelme kikelni az ágyból így egész nap fekszem. tudom hogy nem így kellene élnem az életemet de nem gondolnám hogy képes lennék egy idegen szakembernek elmondani azt amit gondolok és érzek. a családomban gyakori a depresszió és nem hiszem hogy ez az. de szeptemberben elköltözök egy nagyobbvárosba egyedül a suli miatt és addigra valahogyan megkellene oldanom ezt.

2017. aug. 17. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimozdulni, ismerkedni, nyitottnak lenni a változás felé. Másképp nem fog menni, én is ilyen voltam.
2017. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt írod: "Hogyan oldhatnám meg egyedül a problémáimat?" Ha így folytatod, lesz segítséged: nem túl szívélyes de szakszerűen dolgozó ápolók elvisznek egy naaagy fehér autóban, lesz rajtad muszájdzseki, h ne fázz. Ha hideg lesz, kérhetsz kényszersapkát is a buksi fejedre. Egy bácsi/néni kikérdez majd. Fejfájásod emlékezetkimaradásod és általános vacak közérzeted lesz a gyógyszerek mellékhatásaként.


Gondolom, ez nem hiányzik. Asszem beláthatjuk, jobbat érdemelsz.


Mit akarsz tanulni abban a nagyobb városban?


Ha gondolod, írj privátot.

2017. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!