Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy nem hat a...

Az normális, hogy nem hat a Xanax?

Figyelt kérdés
26 vagyok soha nem szedtem gyógyszereket, soha nem drogoztam. Par hónapja szorongásos tüneteim voltak az orvos azt mondta ha ilyet érzek vegyek be xanaxot. 0,5 mg-osat írt fel. Na most sokan mondták h erős gyógyszer meg egyből lenyugtat, ellazít stb. Na én ebből semmit nem érzek, beveszek 0,5 mg-ot és mintha c vitamint vettem volna be. Ugyanugy szorongok nem nyugszom meg, semmi változás. Volt h dupla adagot vettem be de nekem az se ért semmit. Unokatesom már 0,25 mg-tol ki van utve, rám h nem hat? Nem tervezek mást szedni ezt is el akarom hagyni és nem is lesz nehéz mert semmit nem ér csak kiváncsi vagyok h miért nem hat.
2020. aug. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
„A jó orvosság vagy csíp, vagy keserű, vagy drága”.
2020. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Akkor nagyon eros a szorongasod. Arra mar a nagy dozis helyett talan antidepresszans kene, ami szorongasoldo is.

A Xanax elonye, hogy alkalmi szerkent lehet szedni, nem muszaj rakattanni.

En husz eve szedek, mert elotte husz evig nem tudtam letezni a paniktol. Ugyanazon a heten egy 0,5-ostol bealudnek, ha nyugodt vagyok. Megelozesre 0,25-st veszek be. De ha helyzet van, erosebb kell. Illetve kesobb hat. Egy ideig birni kell, mielott meg kapkodsz tobbet, mert iksz darab utan nem hatasosabb.

Ha iszonyuan fel vagy porogve, akkor nem hat. De nagyon jo gyogyszer. Azt kene, hogy maskepp adagold. Feleannyit vegyel be biztonsagi megelozesbol.

2020. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1es, akkor a xanaxnak es a frontinnak egy csodaszerek kellene lennie, mert olyan keserűek, hogy sokszor rosszul leszek tőlük. Főleg a frontin borzalmas...
2020. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 ugyanaz a hatóanyag.
2020. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hatóanyag lehet, hogy ugyanaz, de összetételben mások, mert a frontint en nem is tudom bevenni, olyan keserű, sőt a xanax egy fokkal jobb hatassal is volt rám. Utóbbi kevésbé terheli a gyomrot, ezt hozzáértő mondta...
2020. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!