Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mások is éreztek már a követke...

Mások is éreztek már a következőképpen?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem azt, hogy a világban a jó eltörpül a gonosz mellett, mindenhol erőszak, önzés, megszégyenítés, sokszor nehezemre esik az ágyból is kikelni mert nem érzem értelmét. Másnak is volt olyan érzése, hogy mennyire kegyes lenne fájdalom mentesen az atomjaira hullani,elporladni? Néha a létezés még akkor is nehezemre esik, mikor csak csendben ücsörgök,pedig semmilyen betegségem, fájdalmam nincs. Más is volt hasonlóképpen?

2020. aug. 8. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg is.
2020. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül...
2020. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg is.Sőt!Évről évre erősebben érzem.
2020. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Úgy hívják depresszió. Nem ma találták fel.
2020. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy szerintem nekünk, depressziosoknak van igazunk... lehetetlen élni ezt az életet.
2020. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Drága kérdező, megértem a dilemmádat. De és ezt csakis saját tapasztalatomból írom: " emberi törvény és kibírni mindent és menni mindig tovább" ez az idézet Hemingway tollából származik.

Kérlek próbálj meg e szerint élni.

2020. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

6.

Hááát, ez nem a legbuzdítóbb idézet, amit valaha olvastam...

2020. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, igen. Mert közben kereshetjük utunkat, megoldásokat találhatunk. Nem kell feladni, ez a lényeg!
2020. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
valóban nehéz látni,hallani esetleg tapasztalni a sok aljasságot a világban.De nem szabad feladni.Én nem adom meg magam a gonosznak.Teszek jót ahol tudok és ezzel kicsit könyebb!
2020. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok ezzel. És lehetőleg ki szeretnék maradni ebből az egeszből. Ha van kedved erről beszélgetni, írj.:)
2020. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!