Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, ha stressz és...

Mit tehetnék, ha stressz és pánik miatt órák óta folyamatosan izzad a tenyerem és a talpam? Részletek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

ma kora délután szemtanúja voltam egy balesetnek, amelyben egy motor, amin ketten ültek, az orrunk előtt belecsapódott egy autó hátuljába. Szerencsére senki nem sérült meg súlyosan, viszont mivel korábban volt egy komoly balesetem, sajnos ezt végignézve pánikrohamot kaptam. Segítettek ott lévő idegenek, mentős is megnézett, eljött értem a párom, szóval sikerült megnyugodnom, órák óta itthon vagyok, de egyszerűen nem megy ki a fejemből, és folyamatosan izzadok, fogalmam sincs, mit csináljak. Volt pánikrohamom korábban is, de ilyen sokáig nem tartottak el az "egyéb tünetek", esetleg valaki tud valamit tanácsolni, mit tehetnék?


2020. aug. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott van veled a párod? Nézzetek meg egy vidám filmet, beszélgessetek, főzzetek gyertyafényes vacsorát, szeretkezzetek.
2020. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, nem élünk együtt. Programja volt mára, így mondtam neki, hogy menjen el rá, nekem ilyenkor rosszabb, ha van velem valaki, mert frusztrál, ha aggódnak értem, amitől csak a szorongás is betársul a pánik mellé a "buliba".
2020. aug. 8. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne, ha nem lennél egyedül. Ha az is frusztrál, ha egyedül szenvedsz meg az is, ha valaki ott van melletted, az úgy nem lesz jó! Foglald el magad, hívjál fel valakit, akkor főzzél egyedül, zuhanyozz le, nézzél valami tornázós videót, filmkomédiát, hallgasd a kedvenc zenédet.
2020. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A tornázós videót megpróbálom, köszönöm a tippet :)
2020. aug. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!