Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió fajulhat-e el...

Depresszió fajulhat-e el olyan mértékben, hogy halálos legyen?

Figyelt kérdés
Aki kezelés és gyógyszerek ellenére is olyan depresszióval küzd, hogy csontsoványra fogy, egész nap fekszik, semmit nem csinál, nem beszél csak makog, minimálisat eszik, csak wc-re kel fel. Ez az állapot lehet halálos kimenetelű? Vagy attól nem kell tartani, hogy a mentális leépülésbe bele is halhat? Öngyilkosságról nem lehet szó, mindig figyel rá valaki...

2020. aug. 10. 01:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt szednem is kellene az antidepresszáns melle, ráadásul nagyobb adagban

Nem szívesen szedem ezt sem, de mar nem tudok meglenni nélküle

2020. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem ki a szövegrészek összefüggéséből, hogy a 6-os válaszoló maga az öngyilkos jelölt - aki nem meri megölni magát - hanem abban reménykedik, hogy éhen pusztul szép lassan.


Éhezéssel próbálja kivonni magát a Földi Életből. Bátorsága nincs ahhoz, hogy összeszedje magát valahogyan. Inkább az önsajnáltatást választja...


Erre írtam a megoldási lehetőségek egy részét - részben saját élettapasztalatból.


De még kereshetek másfajta segítségeket is - LEGELSŐSORBAN A VÁLASZOLÓNAK CÍMEZVE - amennyiben hajlandó lenne egyéb kilábalási útvonalakat elfogadni.


Üdv: 7-es válaszoló

2020. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az állatok szoktak elpusztulni, vagy éhen pusztulni, nem az emberek. Ha mar igét hirdetsz, legalább ne használj ilyen alpári kifejezéseket. Persze van olyan “ember” akit meg csak állatnak sem lehet nevezni, de en nem vagyok az.
2020. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9-es, az antidepik hatásának kibontakozásához akár másfél hónap is kellhet. Jó esetben elég legkevesebb 2 hét.. Amíg nem kezdenek hatni, sok esetben csak rontanak az állapotodon de utána fokozatosan egyre jobb lesz tőlük. Az első felírt szer pedig csak az emberek 2/3-nál működik. Ha tényleg nagyon ramatyul vagy már nem szabad feladni a próbálgatásukat, nagyságrendel képesek javítani az ember életminőségén ha valamelyik beválik.

A frontin pedig egy undorító szar, könnyen rá lehet kattanni utána pedig borzasztó elvonási tüneteket produkál. Semmiképpen sem javasolt magában szedni...

2020. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!