Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyozzem le az idegesseg...

Hogyan gyozzem le az idegesseg testi reakcioit?

Figyelt kérdés

Pl telefonhivas elott amikor mar kicsong elkezdek remegni, ideges leszek, holott amugy tudok normalisan beszelni telefonon, de utana is percekig remeg a kezem. Tudom esszel, hogy ez csak egy hivas. Aztan allasinterjun is stresszelek, pedig nem gondolok hulyesegekre, mindig ugy megyek be, hogy eloadom magamat ugy, hogy felvegyenek, mert TUDOM, hogy jo munkaero vagyok, de nem tudok a leblokkolassal mit kezdeni.

Ennek mi az oka, illetve mit lehetne kezdeni vele? Alapvetoen nem vagyok onbizalomhianyos, nem felek emberektol, nem tudom, miert jonnek elo ilyen tunetek.

Kozepiskolas koromban szorongo voltam, de annak mar lassan tobb, mint 10 eve, de olyan, mintha bizonyos helyzetekben megmaradtak volna a tunetek, anelkul, hogy erre esszeru magyarazatot tudnek adni.


2020. aug. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen fogadd el magad. Annak aki vagy. Ha hibázol, hibázol, majd kijavítod. Amúgy is hibátlan ember nincs és ha a vonal másik végén egy derűs személyiség van akkor ő fog neked segíteni, hogy oldódj:) Nem minden ember merev és mufurc:D vannak még jólelkű egyedek is a világon. Ebből indulj ki, a többi meg jön magától:)
2020. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=716s

Terápiával egyszerűen, gyorsan gyógyítható.

2020. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen teljesítmény-szociális szorongás keveréknek hangzik, egy részletesebb elbeszélgetés után lehetne pontosabban megállapítani, hogy pontosan micsoda. Pszichológus tud segíteni.
2020. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!