Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne kigyógyulni...

Hogy lehetne kigyógyulni abból szorongás és idegesség okozta gyakori vizelési ingerből, ez miatt gyakran kell járni a wc-re pisilni?

Figyelt kérdés
Kaptamrá gyógyszert, ami valamennyit javított az állapotom. De teljesen nem gyógyultam ki belőle. Amikor el kell hagyni a lakást, akkor rám jön az idegesség elkezdek szorongani. Ez miatt gyakori vízelés inger jön rám, ez miatt többször kell vissza fordulni wc-re pisilni. Ezt csinálom hosszú több perceken keresztül, végül nagy nehezén eltudom hagyni a lakást. És ebből hogy lehetne kigyógyulni belőle végleg?

2020. jún. 28. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Jól lenne kigyógyulni belőle. Mert már nagyon zavar, nem tudok sehová menni, mert nehezen tudom elhagyni a lakást ez miatt.
2020. jún. 28. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert fontos számodra, hogy felnézzenek rád. Szerepet erőltetsz magadra, ami nem te vagy, belső feszültséget szorongást, idegességet okozva. Értelmetlenné téve az életedet, lemondasz a vágyaidról, álmaidról. A gyógyulás érdekében változtatnod kell a felfogásodon, ne foglalkozz mások véleményével és add önmagad.
2020. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy te miről beszélsz. Nekem nem fontos felnézzenek rám és semmilyen szerepet nem erőltetek magamban. Tudom hogy aggodalmas gondolkodáson kéne változtatni, akkor nem lennének ezek a gyakori vizelési inger. Próbálok amikor elhagyom a lakást, másra gondolni meg nyugtatni magamat. De nem sikerül.
2020. jún. 28. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem ez miatt hanem e miatt. Tanulj meg helyesen írni. Szerintem kérj egy beutalót a bakterológiára nekem is volt ilyen. Csináltak tenyésztést kaptam monural granulatumot és megszűnt. Ez nem csak pszichés dolog!
2020. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vállalod fel az érzéseidet, valami zavarba hoz és a menekülésen jár a fejed. És csak a WC-n lehetsz önmagad, csak ott mered kiadni magadból az érzéseidet, ott érzed magad biztonságban. Attól szorongsz és vagy ideges, hogy rád törnek az érzések és nincs hova menekülnöd.

Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Vállald fel az érzéseidet. Elégítsd ki a vágyaidat, valósítsd meg az álmaidat. Értsd meg nem azért sikeres valaki, mert mások annak tarják. Hanem mert magát annak tartja. Ne támassz magaddal szemben túl nagy elvárásokat és több lesz a sikerélményed, boldogabb leszel. Ne a mások szekerét told, hanem a saját életed éld.

2020. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!