Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leszokni?

Hogy lehet leszokni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 4 éve a Rhino sprsy plusra vagyok rászokva. Napi 9-10 fújás is elmegy. Rettenetesen utálom de nem tudok leszokni róla nincs elég akaraterőm vagy ilyesmi sajnos. Néha már elsírom magam annyira nem akarom de nem tudom letenni. Pszichológussal is szeretnék erről beszélni hat ha ő tud segíteni de sajnos ennek van pár akadálya szóval most így kilátástalannak látom a helyzetet.


Ha csak pár kedves szóval is ha segítetek megköszönöm.:)



2020. aug. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a Buteyko módszer segített lejönni az orrcseppről. Konkrétan ez a gyakorlat:

https://www.youtube.com/watch?v=vKKO8DC3cgo

2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem úgy sikerült, bár nem 4 év után de hónapokig használétam, hogy vettem sima tengervizes orrsprayt és azzal fújtam. Az nem okozott függést de a dugulást megszüntette.
2020. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tengeri sós, bocsi nem tengervizes :D
2020. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt én is kipróbáltam már de nem lett tőle sajnos jobb. Köszi a segítséget azért! :)
2020. aug. 13. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nemtom, de asszem,mintha a Vadon Janinak a rádióból lett volna egy ilyen műtétje, merthogy tehát, enélkül már fizikailag nem tudott rendesen lélegezni, mert nemtom, talán azz orra annyira hozzászokott, hogy folyton fújkálja, de szóval valami orrsövény műtétje volt talán, arról beszélt asszem egyszer a rádióban. És asszem, egy orrspréhez volt kapcsolódó. Azt nemtom,melyikhez. De szóval mintha azt mondta volna, hogy túl sokat orrsprézett, és végül már enélkül nem tudott lélegezni; hogy tehát sprézett volna; és akkor ezért meg kellett neki műteni. Hogyha jól emlékszem,mert én csak hallgattam a rádióban, és talán ez az ő sztorija volt akkor.
2020. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*de lehet nem ő mondta de mintha.
2020. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ja de nem, most rákerestem, nem olvastam el teljesen,de elvileg neki orrsövényesferdülése volt. Vagy nem tudom.
2020. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!