Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ötlet leszoknom a nyolc...

Jeverezi kérdése:

Jó ötlet leszoknom a nyolc éve szedett antidepresszánsról?

Figyelt kérdés

nyolc éve szedek gyógyszert depresszióra, evészavarra, szorongásra és személyiségzavarom is van. Abba akarom hagyni mert nem tudok sirni tőle, nem tudom úgy élvezni a szexet, tompábbak az érzéseim nem tudok úgy örülni mint amennyire 18 évesen tudtam.


Orvosom szerint ez nagyon nem jó ötlet. Múltkor is összevesztem vele emiatt.


Szedtem már coaxilt, scippat, sertralint, rexetint és most brintellixet.



2020. máj. 17. 23:51
A kérdező szavazást indított:
hagyjam abba
szedjem tovább
passz
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem komolyabb ez a kérdés annál, mint hogy itt a gyakorin megszavaztasd. Én a helyedben más orvost kérdeznék erről, esetleg váltanék.
2020. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már voltam három darab orvosnál. Egyik coaxilt irt fel, aztán brintellixet majd átmentem egy másikhoz Gödöllőre ő brintellixről leállitott felirta a scippat azt két évig szedtem, majd ezután felirta a sertrelint. Evészavarom el múlt, meg a depresszióm is de nem tudok annyira jól szexelni mint előtte és sirni se tudok. Aztán elmentem pestre pszichofészekbe egy másik orvoshoz aki a szorongásra rexetint irt fel attól meghiztam. Kibékültem a gödöllői orvosommal és visszamentem hozzá ő azt mondta szedjek brintellixet.


Mellette hetente pszichoterápiára járok voltam már a thalassa házban is és nem javul a személyiségem orvosok szerint. Én úgy érzem semmi baj nincs a viselkedésemmel engem az zavart annó hogy az evészavartól tönkrementek a fogaim, és a depresszió miatt hetekig nem keltem ki az ágyból. Most meg az zavar hogy a gyógyszereknek bizony vannak mellékagtásai.

2020. máj. 18. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!


Hány éves vagy? Elég szomorú, hogy ennyi gyógyszerrel tömtek az orvosok. Van egy nagyon jó egyesület, amely segit leszoknod ezekről a vackokról.


A pszichiáterek nem gyógyitanak, csupán a gyógyszereket írják fel amitől, talán jobban lesz az ember talán, mint az esetedben is rosszabbul!


Katt rá a linkre, TUDNAK SEGÍTENI!


[link]

2020. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A lehető legjobb ötlet. Az orvos nyilván nem beszél le a saját fizetéséről. A dohánytermesztők társasága sem akar lebeszélni a cigizésről.
2020. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, a pszichiáterek terápiával nagyon is jól tudnak gyógyítani, azt a pszichiátert messziről kerülni kell, aki csak gyógyszerez.
2020. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik pszichiátert, vagy kérdezd meg hogy lehet-e csökkenteni az adagot
2020. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Hát persze, hogy nem jó ötlet szerinte, mert akkor nem kap utánad lóvét. Igen, szokj le minden gyógyszerről. A problémák gyökerét keresd meg a lelkedben.
2020. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!