Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszió ellen mi...

Súlyos depresszió ellen mi tudna segíteni? (Ami nem drog/antidepresszáns gyógyszer)

Figyelt kérdés

Voltam már pszichológusnál. Szerinte a súlyos depresszió határán vagyok. Sokszor mondják,hogy új hobbi az majd segít. Én sajnos pont hogy az új hobbim kapcsán lettem depresstiós. Igen, szerelmi depresszióról van szó. Nem tudom otthagyni ezt a hobbimat, de tovább űzni sem. Ha abba hagyom, majd belehalok a lány hiányába, de ha folytatok, akkor meg a vágyaim kergetnek halálba és nem is tudok az ő jelenlétében úgy igazán odafigyelni semmire.

Ő is tudja hogy nagyon szerelmes vagyok belé, eleinte alakulgattak a dolgok, össze is jöhetett volna, de elrontottam ;(

Nem tudom mitévő legyek. Gyógyszerekre elég érzékeny vagyok. Már egy sima Aspirintől is van hogy fejre áll az egész szervezetem (gyomorgörcs stb...)



#depresszió #ellenszer #mély depresszió #szerelmi depresszió
2018. jan. 2. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az,ha nem zaklat senki.
2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!