Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik depresszióval küzdenek,...

Akik depresszióval küzdenek, Nektek hány naponként van katarzisotok?

Figyelt kérdés
Másfél éve küzdök depresszióval, fél éve diagnosztizálták is. Azt szeretném kérdezni hogy Nektek hány naponta van katarzisotok, hogy javultok kicsit és egy rövid ideig jobban tudtok lenni? Vagy nálatok nincs? Aggódtam amiatt is, hogy mi van ha ez már bipoláris, de nem mondanám mániákusnak. Ti mit tapasztaltatok?

2020. aug. 12. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nap többször is váltakozik a nagyon mely hullám es az enyhülés, bar azért azt nem nevezném katartikus érzésnek. Van olyan is, hogy abszolút nem erzek semmit, szó szerint csak bámulok ki a fejemből. Engem bipolárisnak diagnosztizáltak.
2020. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hány naponta van katarzisom kifejezést nem tudom értelmezni.

Nekem sza.r kedvem van, nincs belőlem semmi, nincs kedvem mozdulni, már ma utálom hogy holnap holnap lesz van.

2020. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Mióta küzdesz vele?
2020. aug. 12. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány éve. Egy éve kezelnek.
2020. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És egyszer sem tapasztaltál katarzist? Ugyanolyan volt végig? Unipoláris?
2020. aug. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!