Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem az időtől?

Félelem az időtől?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve "szorongok,, az idő tudatától. A történet úgy a korona vírus elejére vezethető vissza. Az ismerőseimnek egyre több gyermeke született én pedig egy nap elkezdtem boncolgatni a "mi lesz 4 év múlva" témát, nem kellett volna.


Szinte a bőrömön érzem az utóbbi pár évet.Lassan egyedül maradok, elhagynak a szeretteim, a barátaim. Lassan minden nap azt érzem hogy holnap le jár az időm. Már csak annak a gondolatába is bele remegek mi lesz 2 év múlva.. És ahogyan közeleg a szülinapom egyre inkább be ülteti magát a gondolat a fejembe.


Milyen leszek?

Milyen voltam régen?

Mikor jár le az én időm?

Mikor szűnik meg minden körülöttem. Amikor elkezdem ezt fejtegetni akkor a barátaim egyből szólnak hogy nyugodjak meg, és figyeljek arra ami az előző téma volt. A mostani napokban egyre több stresszet érzek a vállaimon, pedig gyakorlatilag nem csinálok semmit (és ez is egy kiváltó ok)

Mintha nem haladnák a körülöttem lévőkkel, és egyre inkább érne utol a "sötétség"

Ez csak egy ideiglenes dolog?



#idő #félelem #jövő #lemaradás #Az időtől való félelem #Időről való félelem
2020. aug. 13. 21:45
 1/2 AbysmalChaos ***** válasza:
100%

Az idő múlása ijesztő tud lenni. Viszont ha szép emlékeket szerzel, el töltöd rendesen az időd enyhülni fog.

A karantén miatt is kialakulhatott ha korábban nem volt ilyen.

2020. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az idő egy csalóka dolog. Ha félsz, hogy számodra kezd elfogyni, akkor használd ki ami még van. Merj belevágni dolgokba és láss világot, ismerj meg új embereket a világban.


Szerintem csak ideiglenes. Amint elmúlik a vírus okozta helyzet és korlátozások, utána újra szabadabb leszel.

2020. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!