Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen állapot vagy betegsé...

Ez milyen állapot vagy betegség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó ötlet, hogy itt kérdezem.


Kislányom kb két hónapja mondta nekem, hogy mi van, ha rajta kívül minden más ember robot. Nyilvan vele a gyermeki fantázia mondatta ezt.


Viszont nekem azóta sokszor eszembe jut ez a gondolat és egy fura érdekes érzetet ad. Mikor beugrik ez a gondolat, előjön egy remegés, izzadás, félelem érzet.

Mi lehet ez?


Válaszokat előre is köszönöm.

Egy Apuka



2020. aug. 15. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha semmi más sincs, ez is csak azóta, akkor semmi, csak egy felkavaró gondolat utórezgései.
2020. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem igaz, amit a lánykám mondott. Ezért is fura, hogy most 33 éves fejjel egy ilyen gondolat fel tud zaklatni.
2020. aug. 15. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rám horrorfilmek tudnak így hatni, azért nem is nézem őket, mióta észrevettem ezt. :) De azért a lánykád fantáziáját hagyjad fejlődni - csak tudd helyén kezelni az ilyen ötleteit. :) Majd belenősz. ;-)
2020. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen hagyom, csak megijesztett, nem gondoltam, hogy így be tud "ragadni" egy ilyen mondat.
2020. aug. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!