Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom őt elfelejteni...

Miért nem tudom őt elfelejteni és tovább lépni?

Figyelt kérdés
1,5 évig voltunk majdnem együtt kisebb megszakításokkal (legtovább 1 hónapig nem beszéltünk) 10 hónapja, hogy szakított velem (a születésnapomon) amiért nem aludtam ott nála aznap. Tudom, hogy ez nem normalis és az egész kapcsolat nem volt az, de mégis szeretem őt. 7 hónapja új kapcsolatom van, de mindíg oda jutok hogy hiányzik és, hogy vele akarok lenne, azt akarom hogy atöleljen. Féltékeny vagyok mindenkire aki bármilyen kapcsolatban állhat vele (gondolok itt olyanokra akiket esetleg követ instagrammon stb.. ) egyszerűen nem tudom elengedni, mikor azt hiszem sikerül történik valami és újra ott tartok hogy őt akarom. Már szinte az őrület szélén állok, borzalmasan rosszul érzem magam lelkileg. :( Mitől lehet ez? Mi segíthet végre tovább lépni?

#kapcsolat #felejtés #továbblépés #Egészségtelen kapcsolat
2020. aug. 16. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"A felejtés egy akaratlan folyamat. Minél jobban menekülsz, annál szorosabban lesz a nyomodban. Akarni nem lehet a felejtést, csak hagyni." Ismeretlen szerző.

Szerintem helyesebb kifejezés a feldolgozni, ez időbe telik, nem lehet sürgetni. Próbálj szép emlékként gondolni rá, és ne feszülj rá a szenvedésre.

2020. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nézd magad kivülről- helyezd ezt az egészet egy kivülálló szemszögéből...te mit tanácsolnál neki?

megprobálnád követni a tanácsodat?


más: tedd fel a kérdést magadnak, hogyan tudnám elfelejteni? ha szükséges egész nap ezt mantrázd! HOGYAN TUDOM ELFELEJTENI!!!!


a kérdésedre megfogod kapni a választ!

2020. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!