Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki fáradság!?

Lelki fáradság!?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak nehézségeim

De mostanában elég sok minden össze jött

Eddig is siros voltam

De mostanában napjában többször elő fordulnak siró rohamok van mikor egy oráig is eltart pl ma délután 15:05 perctől 18:00 sirtam

De a lényeg az hogy amikor dobban a szívem szúró fájdalom kiséri

Es mostanában nem csak akkor mikor elkap a sirógörcs hanem maskor is

Fáj a lelkem es lassan ez szinte mindenre kihat


Lehet valamilyen probléma a jövőben!?


2020. aug. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet probléma. Én megértelek téged, bár én nem túl gyakran sírok, hanem inkább leamortizálok amikor valami rossz dolog történik. Ha nem teszel semmit akkor ami vár rád az egy idegösszeroppanás. Nekem megtörtént. Majdnem a mentőt hívták ki mert azthitték hogy valami rohamot kaptam. Mindenre emlékszem. Ledobtam magam a földre, elkezdtem teli torokból kiabálni, üvölteni, remegni. Én azóta érzem ezt a lelki fáradtságot.
2020. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De a lényeg az hogy amikor dobban a szívem szúró fájdalom kiséri"


Ez nagyon nem oké. Amikor hasonló problémám volt, az orvos azt javasolta, hogy szedjek magnéziumot, reggel és este is, ami segített. Tehát tedd meg te is. Nagyon olcsó és hasznos.

2020. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#2 Azert kerdeztem ezt

Mert egyszer olvastam hogy valakinek szó szerint "meghasadt" a szíve

Es neki is hasonlók voltak Marmint mentálisan

2020. aug. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!