Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkaphatom kreszhez az...

Megkaphatom kreszhez az orvosi alkalmasságit, ha függőséggel kezeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kamaszkoromban elveszítettem édesanyámat, ekkor lettem gyógyszerfüggő. Kezelve lettem, ennek már sok éve. Mégis tartok tőle, hogy befolyással lehet rá.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. aug. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem vesznek észre rajtad olyat ami nem felel meg, akkor semmi akadálya hogy megkapd
2020. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rá hatással. Ha olyan a gyógyszer amitől nem tudsz vezetni akkor mikor beveszed ne vezess és ennyi.

Ha csak sima gyógyszerek aminek nem nagyon van tudatmódosító vagy nyugtató, álmosító hatása akkor miért ne.

Persze ezt nem tudom 100%-osan de szerintem kaphatsz jogsit.

2020. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kezelés? Ha leszoktattak a szerről akkor gyógyult vagy, de ha csak másik gyógyszert adtak, akkor mêg függő. Ha függő vagy, és ez kihatással van a fizikai, mentális állapotodra, akkor nem kaphatsz jogsit. Szerencsére.
2020. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

6 éve nem szedek semmilyen gyógyszert és teljesen ép vagyok, szerencsére.

Nyilván nem jutna eszembe jogosítványt szerezni leszedálva.

2020. aug. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!