Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hazudtam és paranoiás vagyok?...

Hazudtam és paranoiás vagyok? Vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

A paranoia a hazugságaimmal kezdődött. Ismerőseim gyakran kérdezgetnek engem olyan dolgokról, ami nem rájuk tartozik. Én gyakran adtam nekik válaszokat, de elferdítve az igazságot. Hazudtam azért, hogy egy jobb embernek tűnjek. Szégyellem a valóságot, ezért hazudok. De félek, hogy kibeszélnek engem a hátam mögött és félek, hogy tudják, hogy hazudok. Egyébkét jól hazudtam, de voltak ellentmondások így visszagondolva és szorongok ezen.

Szerintetek engedjem el a dolgot?



2020. aug. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ne hazudozz és ne próbálj többnek vagy jobbnak látszani, mint ami vagy. Őszintének lenni mindig egyszerűbb, és ha nem hazudozol, nem is lesznek álmatlan éjszakáid meg nem parázol hogy mikor buksz le.
2020. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%

Vannak dolgok amit nem lehet ilyenre fogni, még ha mentesülni szeretnél is a tetteid következményétől, és egyszerűbb is lenne számodra ez a módszer.


Egyébként minden egyes hazugsággal sátánnal egyesülsz-hogy tudd.


És nagyon nagyon gyenge jellemre vall-és nagyfokú gyávaságra is.

2020. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Majd kinövöd. Addig is foglalkozz valami tetszetős sportággal, amit szeretsz: vízilabda, falmászás, foci. Járj társaságba, kérdezgess te is, beszélgess.
2020. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!