Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden apróbb betegségre daganatot képzelek be, vagy túlgondolom a dolgokat és aprobb szitukra a legrosszabbat?

Figyelt kérdés
Pl: volt olyan, hogy mentem a kislányomért az oviba kiszóltak, hogy az óvónő kíséri majd ki én meg bebeszéltem magamnak, hogy biztos azért mert rosszul lett a kislányom napközben és biztos daganata van. Vagy köhög a kutyám és tüdő rákja vagy torok rákja van. Vagy ha hívok valakit nem veszi fel biztos meghalt meg ilyenek. Mindenre a halált meg a legrosszabbat.Ha hallok egy betegségről sztorit ráképzelem a családomra meg magamra és produkálom a tüneteit.
2020. jún. 18. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Szia nekem ez paranoiának tünik. Ne agógy csak nyugtasd magad meg azzol hogy semmi baja senkinek. Nagyon félded a szeretteid ez érthető is én is nagyon agódom értük mindig.
2020. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek kényszergondolatok, nem paranoia.
2020. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kényszergondolatok, hipochondria, szorongás.
2020. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!