Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham volt vagy...

Ez pánikroham volt vagy valami más?

Figyelt kérdés

Délután történt hogy elkezdett fájni a mellkasom és a vállam felmentem a netre megnézni mi a bajom elolvastam a szívroham tüneteit és bepánikoltam hogy szívrohamom van elkezdtem sírni remegtem halálfélelmem volt,attól féltem hogy bármelyik percbem meghallhatok..

Szörnyű érzés volt mintha elvesztettem volna a kontrollt a saját testem felett..

A szüleim se tudtak mit csinálni nagyon megijedtek hogy mi bajom lehet...

Aztán nagynehezen valahogy sikerült a szüleimnek lenyugtatnia..ittam teát meg pihentem de még most is fájdogál a mellkasom meg a bal karom..

Meg mostanába az alvásommal is gond van,van hogy 11 kor lefekszem és éjfélre sikerül elaludnom mert folyton arra gondolok hogy mivan ha holnap meghalok vagy ha elalszok és nem ébredek fel többé...

Tudom hogy ez nem normális de nem tudom mit tehetnék



2020. aug. 21. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt ezen mentem át, teljesen ugyanaz, mint amit leírtál. Beszélgessünk.
2020. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beszélhethetünk:)

Írjak privátot?

2020. aug. 21. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én valamiért nem tudok rádírni.
2020. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de próbáld megnyugatani magad, mert nagyon rossz amikor az ember napi szinten reszket ezektől. Én is így kezdtem. Mostmár generizalt szorongásom van az elso painikrohamom miatt. Amit javaslok hogy

ne emésszen fel. Kérlek ne ess bele, az agyad csak játszik veled.

2020. aug. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont a kevés alvás meg a szorongás az, ami kiválthat fizikai tüneteket is, holott testileg semmi bajod. Ha rosszul érzed magad, a legrosszabb amit tehetsz, hogy még jobban ráparázol. És ne igyál teát, meg koffeint sem. Pihenj, aludj sokat és el fog mulni a fájdalom, valószinű, csak meghúzodott valami, vagy a stressztől van.

A szívroham erősebb fájdalommal és más egyébb tünetekkel is jár. De hogy megnyugodj, menj orvoshoz és nézesd meg a szived.

2020. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!