Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Megőrjít a tv zaja.

Mit tegyek? Megőrjít a tv zaja.

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Kb 10 éves koromban kezdődött, amikor észre vettem, hogy ha a csaladom egyik tagja bekapcsolja a házban a tv-t elkezd szaporán verni a szívem és feszult leszek tőle. Ahogy idősödtem ez egyre rosszabb lett, már ott tartok hogy nem birom a nagyon halk tv zaját sem elviselni, de a rádiót sem. A munkhaelyemen mindig megy a radio es folyamat idegbe vagyok. Otthon a ferjemnek az az első ha hazajon hogy kapcsolja be a tv-t. Elmegyek nagyszülőkhöz és max hangerőn szól a tv. Múltkor mar odáig fajult, hogy hánytam az idegtol. Tudom hogy én vagyok a furcsa, de már nem tudok ezzel együtt élni, minden napom egy szenvedés és nem tudok tenni ellene. Ha csak meghallom a tv frekvenciajat már elkap az ideg es 130 a pulzusom.

2020. aug. 25. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hátra tudna lépni, csak rá van függve a drámára. Nem feltétlen elmebaj, épp ezért tudná egy pszichológus elkalauzolni oda, ahol megoldja magában a dolgot, de legalábbis úgy lesz sokkal elfogadóbb belül, hogy közben ahol csak lehet kerüli vagy minimalizálja az istenverte médiavartyogást. :)
2020. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy mentalis, lehet neurologiai problema is.

Ahogy Angliaban minden tevemusor, tudositas elott bemondjak, hogyha villogo kepeket tartalmaz, mert bizonyos embereknel rohamot idez elo.

Ahogy az autistak is erzekenyek ingerekre, barmilyen valos oka lehet, hogy nem toleralod.

Kivizsgaltatnam. Amugy az en hallasom nagyon jo, es a kicsit is hangos fizikai fajdalom. A trash musorok meg felduhitenek. Hat meg ha erzekeny vagy erre.

2020. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, olyan is van, csak ritka.
2020. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól van pontozóbírók, keressetek rá a sztoicizmusra, aztán hasznosítsátok belátásotok szerint!
2020. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!