Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszre mi a megoldás?

Stresszre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok, egész nap idegeskedek, már nincs kedvem semmihez se. Unom már, az állandó szaladgálást stb...

Van erre legális módszer gyógyszer formájában?

Mert mások a füvet mondták, de az szerintem nem nagyon segítene


2020. aug. 25. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz kezelése a legjobb megoldás, azonben ez minenkinél mást jelent. Pl anyukámnak a jóga, de engem akkor bszna szét az ideg, ha jógáznom kéne.

Van gyógyszer, orvos írja fel, nyugtatók, antidepresszánsok, antipszichotikumok. Ezektől olyan nyugodt leszel, hogy még a nyál is kifolyok a szád szélén. :) Viszont csak addig, amíg tart a hatás, mert a gyógyszer csak elnyomja a sztresszt, de nem oldja meg.

Én a természetes, gyógyszermentes technikákat javaslom: sport, relaxálás, meditálás, kisállatok, nyugis hobbik, könyvek, filmek, zenék.

2020. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sir. Ryder válasza:
Fű 😏
2020. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sir. Ryder válasza:
Ja bocsi csak az elejét olvastam. De kitartok amellett hogy menjel egy estére a "lazulás a haverokkal" címen. Az segít. A lényeg hogy egy kis idejig ne agyalj semmin. Csak merülj el a hülyeségben és az öntudatlan röhögésben a barátokkal. Ennyi. :))
2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!