Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel szomorú vagyok, délután...

Reggel szomorú vagyok, délután közömbös minden iránt, de estére pedig olyan jókedvem lesz, hogy röhögőgöcsöm van 1-2 órán át. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött, és már egyre jobban idegesít. 18L
2020. aug. 27. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Depresszió. Én is pont így vagyok, és nekem diagnosztizálták.
2020. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
1# A depresszió nem a szélsőségek között mozog ez inkább bipolaritás. A depresszió egy hosszantartó lehangolt, szomorú befordult állapot abban nem nagyon van röhőgőgörcs...
2020. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

#2 bipoláris nem 1 nap alatt változik. Van több nap, 1 hét vagy akár több, ameddig depressziós, aztán egy felfokozott állapotba kerül, de van normális állapot is. Ennek több fajtája van.


Kérdező, velem akkor van ez, ha sokat stresszelek. A kortizol szinted magas reggel és csökken a nap folyamán és estére lemegy

2020. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
1 vagyok, és de, depresszió. Alap tünete a reggeli letargia-esti jókedv. A bipoláris nem változik ilyen gyorsan. Ott napokig, hetekig van egyik vagy másik véglet.
2020. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
A depresszió egy megfoghatatlan diagnózis, manapság, ha a pszichiátererednek fogalma sincs mi bajod, akkor annyit mond depresszió. Ettől nem vagy előrébb, az okot kell kideríteni, hogy mitől vagy ebben az állapotban.
2020. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Változik a hormonrendszer a nap folyamán. Nem kell bedőlni a sok majomnak akik a fotelból rád osztanak egy diagnózis. Reggel a legnyomibb az ember. Örülj hogy estére ilyen vidám leszel. Van ilyen nem kell annyira meglepődni. Én tenyleg depressziós vagyok és reggel a legrosszabb de este sem nevetgélek.
2020. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!