Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten ki a legjobb...

Budapesten ki a legjobb pszichiáter?

Figyelt kérdés

Eddig is jártam orvoshoz, de nem voltam vele megelégedve, nem is figyelt kb. és a lassú pötyögéses írás teljesen kiábrándító volt, már nem is volt kedvem mesélni meg elmondani semmit se, mert tudtam, hogy 2 mondat az kb. 10 perc lesz mire leírja...

Budapesten ki a legjobb pszichiáter? Az a lényeg, hogy már az első alkalomkor írjon fel nekem gyógyszert, mert a beszélgetés nem segít.


2020. aug. 28. 11:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha átállok a leszarom módra, tönkre fog menni minden. Akkor elkezdek egész nap szívni és annak nem lesz jó vége, akkor elvesztem azt is ami van...
2020. aug. 28. 11:58
 12/18 anonim ***** válasza:
10 - köszi. Látod, csak hagytam valami támadási felületet...
2020. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11 - nem egészen erre gondoltam. Nem szívsz, mert eddig azt csináltad. Most mindent másképp csinálsz. Elmész sétálni egy órát, hetente háromszor. Nem többször, nem kevesebbszer. Miért? Mert veszteni nem vesztesz vele semmit, racionálisan végiggondolva tudod, hogy jó, és kellemetlen. Miért jó ha kellemetlen? Mert ha megcsinálod háromszor jobban fogod érezni magad, mint akkor, amikor arra gondolsz, hogy ezt milyen kellemetlen megcsinálni. Büszke leszel magadra, nem mellesleg csodát tesz a lélekkel is.
2020. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálam ezek a dolgok nem működnek. Sétálni utálok, főleg egyedül. Egyszerűen arra nem tudom rávenni magam, hogy a boltba elmenjek vagy elintézzek valamit, annyira nem érdekel már semmi és annyira nincs kedvem semmihez se. Sajnos...
2020. aug. 28. 12:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Épp ezért lesz kalandos elmenni, és sétálni egy órát. Ez kaland. felveszed a cipődet kora este, és elindulsz. Nem tudod mi történik, nem tudod merre mész, azt tudod, hogy egy órát kell menned és valamikor hazaérsz. Vedd úgy, hogy muszáj. Kell. Nincs oka, egyszerűen muszáj.
2020. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segíteni próbálsz, sok minden és sokkal komolyabb dolgokat is muszáj lenne csinálnom és mégse teszem. Nem vagyok rá képes, nem tudok elmenni sétálni, mert annyira nem az én világom, hogy az valami hihetetlen. Csak ideges lennék, hogy de jó egyedül sétálok, még mások egymas kezét fogva, mikor lesz már vége. Ez nem kivitelezhető, ez nálam nem működik
2020. aug. 28. 12:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Amíg valaki saját magát nem képes elviselni, addig mástól se várja el. Ez egy örök igazság. De egszerűsít is a helyzeten, mert ha megismered, feltárod, aztán elfogadod magad (nagyon nehéz, de ha végigjárod akkor 100% a siker), utána egy új világ nyílik ki előtted.
2020. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom magam elfogadni, sose ment...

Nem tudok olyan lenni amilyen akarok...

Nem vagyok jóképű, és ez is bánt, de nem foglalkozok már ezzel.

Ezt ugye az önbizalommal és kisugárzással, meg a pénzzel tudom javítani az esélyemet a nőknél, de elfogadni teljesen sose fogom tudni.

Rengeteg mentális betegségem van ami hátráltat

2020. aug. 28. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!