Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehetne tenni ebben az...

Mit lehetne tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon szresszes az életem. Nemsokára végzős leszek, stresszelek azon hogy hova vesznek majd fel, egy párkapcsolatban is vagyok, nagyon boldogak vagyunk viszont külön iskolákba járunk ezért félek hogy és azon stresszelek hogy eltávolodnánk egymástól. Nemrég megtudtam hogy apám csalja anyámat, a páromon kívül nem mondtam senkinek, és ez teszi rám a legnagyobb stressz “adagot”. Sosem tudom hogy amikor munka miatt 8-9re ér haza tényleg a munka van a háttérben vagy egy szerető. Mit tehetnék hogy nyugodtabb legyek? 17f
2020. aug. 28. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Próbáljatok meg minnél több időt együtt lenni a barátnőddel. Ha tényleg "megcsalna" azt észre tudod venni a viselkedésén, de szerintem feleslegesen aggódsz. Kicsit szedd össze magad, egy kis idő eltelik, és úgysem fogsz már stresszelni ezeken.
2020. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg apádnak rendezze az életét vagy elmondod anyádnak mert ez így gáz. Nehogy már te érezd rosszul magad mert apád inkorrekt.
2020. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!