Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok, ti mit...

Borderline-osok, ti mit gondoltok erről, hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés

Mindenhol arról beszélnek rólunk vezető tünetként, hogy rettegünk az elhagyatástól, és kétségbeesett próbálkozásaink vannak, hogy a valós vagy vélt elhagyatást elkerüljük.

Miért nem találok sehol semmit arról, hogy mi történik, amikor tényleg elhagynak egy borderline-os embert. Angol cikkek között is csak olyat találni, ami arról szól, hogy az hogyan épüljön fel a toxikus kapcsolatból, aki kilépett.

Nem tagadom, vannak 'csúnya' mechanikával rendelkező borderline-osok, de valahogy arról mindenki megfeledkezik, hogy nem minden borderline-os ugyanolyan. Sehol sem találok egy túlélő útmutatást, hogy hogyan éljem túl, ha az ember, aki a mindent jelentette számomra, akit mindennél jobban szerettem, kilépett az életemből.

Teljesen bénult vagyok és zsibbadt, egy földi pokol, amit minden pillanatban megélek.

Ti hogyan kezelitek az elhagyatást? Hogyan éltétek túl, ha elhagytak titeket?



2020. aug. 31. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapbol en hagyok el mindenkit. De mikor elhagyatast erzek, bevallom, rogeszmesen rakattanok. Ugy erzem, keptelen vagyok elengedni. Nem is szakitas, csak egy annak megelt szituacio. Hajlamom lenne arra, hogy kovessek, figyeljek valakit es teljesen bekattanjak.

Viszont az alkalmi szex segitett. Nokent. Barcsak korabban is megtettem volna. Ereztem, hogy sok ember, sokfele erzes letezik meg, es nem erdemes beleragadni az emlekekbe.

2020. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!