Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-októl szeretnék...

Borderline-októl szeretnék válaszokat kapni. Ti hogyan élitek meg ezt a betegséget, milyen érzések okoznak problémát nálatok és mit tesztek a gyógyulásotokért?

Figyelt kérdés
Legyen az bármilyen kis dolog.
2010. dec. 25. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
onkontroll nagyon nehez, kisgyerek korom ota tart, a tinedzserkorom az nagyon durva volt, az anyam soha ne, hagyta, hogy gyogyszerezzenek, mostmar majdnem 20 vagyok, probalom kontrolallni es tobb-kevesebb sikerrel megy is a dolog. es te?
2010. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Indulatkezelési problémáim időszakosan ugyan, de vannak. Az állandóság és a stabilitás hiányát érzem. Nagyon rosszul viselem, nem tudok mit kezdeni az olyan helyzetekkel, ahol nem kellek, elhagyás fenyeget és fene tudja, miért rendesen be is választok ilyen kapcsolatokba (pl. olyat szeretek, aki nem meri felrúgni a sokéves kapcsolatát). Hajlamos vagyok inni, szívni, mert nem tudok huzamosabb ideig rendes tudatállapotban lenni, ez a válasz fájdalomra, dühre, unalomra. És a bűntudat olyan magas fokig jut el nálam, hogy úgy érzem nem szabadna élnem és szinte pánikolok, hogy nem akarom magam. Falcolni csak akkor szoktam, ha már tényleg nagyon rossz. Azért szoktam jól lenni, inkább hangulatingadozód, impulzív vagyok, mint egysíkúan depressziós. Terápiára járok évek óta, az segít. Gyógyszert szedtem, de csak a nyűg volt vele, mindegy szedem vagy sem, akkor inkább nem. Írjatok még, kérlek!
2010. dec. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!