Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Helyes dolgot cselekszem?

Helyes dolgot cselekszem?

Figyelt kérdés

Igen eljutottam arra a pontra hogy gykra jövök fel.

2 óra múlva szeretném magam levetni a mélybe. Ebben az a legszomorúbb, hogy van egy álmom. De minden egyes szar amit csináltam, a napokban felhalmozódik, rettegek attól hogy holnap szégyenkezni fogok. Nem merek az emberek szemébe nézni, nem merek melléjük ülni,minden nap remeg a kezem és gyomorgörcsöm van ha reggel az iskolába megyek, mert bármikor megláthatnak a másik oldalammal.

A családommal se túl jo a kapcsolatom, sőt, ez majdnem minden gondom oka. Két éve kezdtem el vagdosni magam, majd tavaly decemberben ismét. 8 hónapig tiszta voltam, azonban ma megint vágtam.

És egyáltalán nem fáj. Valamiért nem fáj jobban mint a szívem, vagy a zsibbadtásérzésem.

Elvesztettem az utolsó embert is akiben bíztam, én magam kergettem el, mert valamikor hihetetlenül önfejű vagyok és fszkalap, az iskolában röhögök vicceket mondok bohóckodok, de amint hazaérek egyből sírva fakadok. Előttem az élet, de én már nem akarom élni. Túl sok szr történt, magányos vagyok a 30 fős osztályban, a problémáimat pedig nem tudom elmondani személyesen, mert egyszerűen képtelen vagyok róla beszélni a pszichológusnak is. Jobban szeretem csak leírni, de az emberek őrültnek vesznek mert én messengeren beszélek ilyenekről nem a való életbe, és már én magam sem tudom mi vagyok, egyik hónapban full depressziós, vagy egy öntudat nélküli senki aki másokat bánt, nagyon ritka amikor tényleg csak ülök magamban és nem gondolok semmire.


16/L



2020. szept. 3. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ne légy öngyilkos.
2020. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj butaságot kérlek! Inkább rúgj be, vagy nézz meséket napokig. Hívj fel egy lelkisegélyt, vagy menj be a kórházba. Nekem is írhatsz nyugodtan, de lehet, hogy csak holnap tudok válaszolni. Várd meg a választ!
2020. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg ha kiírnád magadból, és elküldöd a pszichológusnak? Akkor nem kell beszélni róla, de talán tud segíteni.
2020. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A pszichológust egy hónapja lemondtam, mert amúgy sem mondtam semmit neki, mert ha már a környezetemben lévőknek alig mondom, akkor egy vadidegenek embernek nem igazán fogom a problémáim elmondani. Sok évvel ezelőtt (kb. 9 éves koromban) csalódtam egy emberben,mert végleg lemondott rólam, és azóta nem bízok meg senkiben sem.
2020. szept. 3. 19:52
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Én utálom az embereket, mert ostobák és önzők. De az az ő hibájuk, nem az enyém. Ezért dögöljen meg inkább mindenki más.

Gondold így te is, és akkor jöhet még egy csomó jó dolog, és jönni is fog, hidd el. Elkerülhetetlen.

2020. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

16 évesen még nagyon ne gondolkodj ilyesmin, bármilyen mentális betegseged van. Ott van egy cel előtted, az érettségi. Addig ne gondolkodj semmi mason, azt csináld meg, utána majd meglátod.

Nekem 4 féle mentális betegségem van, de 16 évesen még azt sem tudtam mi az az öngyilkosság. Pszichológushoz pedig járj. Illetve pszichiáterhez is.

2020. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
66%
5-ös. Nagyon tetszik a gondolkodásod, hasonlóan gondolkodom én is. Kérdező te pedig ne csinálj semmi butaságot. Előtted az egész élet, nekem is gyakran támadnak hasonló gondolataim, utálom az embereket, nem vagyok rájuk kíváncsi, ha leérettségiztem szeretnék belépni a seregbe, szükségem van egy kis környezet változásra. Neked is lehet erre lenne szükséged. A konkrét sztorit nem tudjuk, hogy mi a baj de az a legjobb ha kiírod magadból. Esetleg elküldheted hátha többet tudok segíteni.
2020. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%

A kérdésedre a válasz: NEM!

Igenis ki tudsz mászni a gödörből! Más is kimászott, mélyebbről is! Ők se voltak nálad különbek, te is meg tudod csinálni. Csak engedd, hogy segíthessenek. Csak ennyit tégy, ne többet...

2020. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkodjatok már egy kicsit !

Túlnépesedés!

Ökológiai katasztrófa!

Emberek éheznek!

Mások kidobják az ételt!


Ha Ő most megteszi amit mondott, gyerekét, unokáit, megmentheti az elkövetkező szenvedéstől!

Minden betegség, vagy háború, katasztrófa, lehetőség az éhező és szomjazó embereknek hogy a Föld, kissebb létszámmal nagyobb biztonságban, tovább legyen életképes otthonunk!


Nade!! Mégsem mondhatom azt egy fiatal életerős nőnek, hogy tegye meg! Talán Ő lehet aki nehéz gyerekkora miatt véghezvisz valami korszakalkotó dolgot amivel jobbáteheti ezt a Földet .


Akkor most mi legyen ?

16 évesen mindenki aki nem tudta lekötni fölösleges idejét és energiáit, gondolkozott vagy tett butaságokat !

Ez egy ilyen időszaka az életünknek, kell hogy lekösse valami a figyelmünket.

Én ezt a korszakomat kerékpározással vészeltem át !

Volt hogy eltévedtem az erdőben és kutaugatás irányában vaksötétben kerestem egy kis fényt ami lakott területre vezet.

Nem féltem mert nekem is voltak rossz gondolataim. Talán örültem volna ha eltűnök egy gödörben! Nekem nem voltak ilyen jó lehetőségek megbeszélni valakivel, mint ahogy most bárkivel lehet névtelenül.

És itt vagyok.

Tervezek.

Élek.

Kisérem gyerekeim, az életútjaikon.

2020. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Kilences vagyok.

Beszélj az álmodról!

Azt írtad van egy álmod.

2020. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!