Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyen az akinek nincsen...

Mit tegyen az akinek nincsen elképzelése arról, hogy miért éljen?

Figyelt kérdés
Miért érdemes élni és hogyan kell megtalálni azt a valamit?

2020. szept. 5. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Fogsz pár önismereti könyvet, vagy meghallgatsz youtube-on ilyen hanganyagot, utána leülsz és elkezdel gondolkodni, hogy számodra mi a fontos, mik a céljaid, terveid, amiket meg szeretnél valósítani, hova szeretnél elutazni, szeretnél-e családot alapítani..stb.
2020. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen csak élvezd a pillanatokat az életből. Aztán majd jön.
2020. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
"Elkezdel gondolkodni" :D Magyar helyesírás szabályai 12. kiadás.
2020. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos aki ilyen, annak szeritem nincs esélye... magamról is beszéltem.
2020. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy mi az, hogy érdemes? Szóval mi az amiért az lenne? Valami ami neked fontos? Egy cél? Általánosságban nincs ilyen, mindenkinek más... És tényleg kell ilyen? Ezen sokat gondolkodtam és valahogy úgy érzem, nekem nincs ilyenem, amiért érdemes lenne. Ez nálam azt jelenti, hogy nincsenek vágyaim, úgy egyáltalán. De valahogy én ezt nem élem meg negatívan. Egyszerűen semleges. Valahogy nem érzem, hogy szükségem lenne valamire amiért érdemes élni. Miért ne lehetne enélkül, hiszen eddig is így éltem, akkor lehet így is nem? Csak úgy élni. Nem érzelmek meg gondolatok nélkül tengődni mint egy krumpli, csak vágyak nélkül. Szerintem nem feltétlenül kell ilyen az embernek, ahhoz, hogy éljen. Hát nem hiszem, hogy ez az a válasz amire vártál, a nagy megoldás. De én így látom.
2020. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!