Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már semmi sem...

Mit tegyek, ha már semmi sem motivál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem teljesen kiégtem. Már jó ideje lexarok mindent és mindenkit a gyerekeimen kívül. Már semmi sem érdekel, akkor számomra itt a vég? 44F



2020. szept. 6. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megakadt a szemem azon a részen hogy "a gyerekeimen kívül". Neked van miért élned. Kapaszkodj beléjük, szükségük van rád. És neked is rájuk.
2020. szept. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 soma9111 ***** válasza:
100%

Ezen nagyon sokan át esnek akár többször is.

Lehet ez csak egy átmenet lesz, egy hullámvölgy.

Egy olyan szakasz az életben ami nem valami pozitív.

Mikor minden beborul, és az ember úgy érzi, hogy semminek nincs értelme már.

Az én mottóm az ilyen téren, hogy 1szer minden vihar után ki süt a nap! :)

Az már más kérdés, hogy aztán újra be borul... de arra nem szabad gondolni.

2020. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Aktivizáld magad! Sportolj, kirándulj, élj! Keress barátnőt, nézz új munkahely után, iratkozz be tanfolyamra.
2020. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerekeimet csak 2 hetente látom,amióta elváltam. Kb. ennek már vagy 4 éve, de sohasem fogom elfogadni ezt a helyzetet. Már jó ideje egyedül élek. Amikor sportoltam, akkor meg az izületeim készültek ki. A karantén óta meg felszedtem vagy 10 kilót. Jelenleg csak a munkám van és a szürke hétköznapok. Néha eljárok itthonról, de ez egyre ritkább. Mostanában kicsit elkezdtem iszogatni, de csak keveset. Már évek óta teljes passzívitásban élej, ez van. Egyébként se vagyok egy extrovertált, nagydumás ember. Sajnos a tanulás sem motivál már és a munkámba is belefásultam. Talán el kellene mennem egy ismeretlen helyre.
2020. szept. 6. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedned kéne, az új lendületet adna.
2020. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Biztos van olyan sport, ami ízületkímélő. Ha meg híztál, akkor meg pláne! Ne igyál, mert megindultál a lejtőn, és nem lehet leállni! Csak kárt okoz, hasznot nem! Csatlakozz fel társkeresőbe, és aktívan keress. Plusz nézegessél az érdeklődésednek megfelelő klubokat a környékeden. Húzd ki magadat a hajadnál fogva (akkor is, ha már nincs) a mocsárból!
2020. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A jelenlegi "húspiacon" én már régen nem vagyok egy kelendő "áru". Mondhatni az emberi kapcsolatok mikéntjébe fáradtam bele a legjobban. Nem futok olyan szekerek után, akik nem veszek fel. Gyakorlatilag ezt befejeztem, inkább más megoldás érdekelne.
2020. szept. 6. 00:48
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha lefogynál, mindjárt kelendő áru lennél. Egy bizonyos kor fölött sokkal több nő keres társat, mint férfi. Senki után nem kell futni, ezt nem is ajánlotta senki. Ismerkedni kell.
2020. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj hasonló cipőben járok és gyerekeim sincsenek.

Bár nem értem miért nem próbálod elérni, hogy gyarabban lehess velük az motiválna.

2020. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az anyjuk finoman szólva egy idióta, nem lehet semmit normálisan megbeszélni vele. A másik pedig, hogy több, mint 50 km-re laknak tőlem a gyerekek.
2020. nov. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!