Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kéne leszoknom? Semmi nem...

Már kéne leszoknom? Semmi nem motivál!

Figyelt kérdés
Szóval már óvodás korom óta nagyon sokat gépezek volt hogy 40 vagy több órát lenyomtam egyhuzamban evés,ivás,alvás nélkül. De mégis minek szokjak le?! Azért mert tices vagyok és örülök ha nem kell kimenni az utcára ahol kiröhögnek miatta és bámulnak? Szokták mondani az emberek hogy mekkora az iskolai stressz meg stb,na nekem annak a többszöröse van ezek szerint 4 éves korom óta aminek meg is van a hatása... Meg azért hogy minden kis zajtól megijedek? Vagy a következőn lehet nevetni de ne érdekel,2.osztályban megijesztettek miközben ittam és félrenyeltem és azóta csak úgy tudok nyelni hogy hozzáérek a fejemhez vagy tarkómhoz ami nem tudom hogy alakult ki mert nem emlkészem aztán jött az hogy már úgy is hogy hátradöntöm a fejem és úgy le tudom ebből nem egy rossz helyzet alakult ki... Szóval örülök hogy haza érek és tudok enni meg inni mert az iskolában nem tudok nyelni szóval nem kell még apám hülyesége hogy menjek a városa csavarogni..Ja persze elmegyek majd iskola után ide oda a éhségtől szédelegve had tudjanak a tice miatt még több helyen kiröhögni vagy ijedjek meg egy autó dudálástól szóval bekaphatja aki ilyenekel b'sztat... Másik meg...hagyjanak már ezel a szájon ba'zot csajozásukal is mert nem fogom azt keresni aki nem röhög ki meg amúgy se érdekel még a normális lennék se lenne erőm egy nőre időt pazarolni és amúgy se bizok senkiben egy nőben meg főlg nem léteznek prostik szóval nem halok meg szüzen nem kell aggódni... Amúgy is utálom az embereket ők is engem látszik ahogy rám néznek. Meg ezek a pszichológusok meg a pszichiáterek mindegyik pofázza anyáméknak hogy a gépet lőjék le meg vigyék el otthonról de a bajomon egyik se tud segiteni,fogok menni nemsokára meg is mondok mindent leorditom a fejét a f'szomba!!! Van egy hülye családom,beteg vagyok,ez az egyetlen örömem akkor mi a f'sz van?!!! Még mielőtt dolgoznom kell megölöm magam mert ne fogom ott is azt hallgatni hogy miért vagyok ilyen meg azt nézni hogy a normális ember mit tehet meg amit én nem! Régebben volt hogy elmentem terembe edzeni de abbahagytam mert nem tudtam a kaját tartani úgy meg felesleges,meg amúgy is sok az ember amit én nem szeretek és párszor ki is röhögtem nem hiányzik hogy egy el'szot gyúrós majom bámuljon. Szóval nincs értelme...

2016. okt. 29. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
16/f
2016. okt. 29. 18:39
 2/9 anonim válasza:
Húh, neked aztán vannak gondjaid. Igen, le kellene szoknod a gépezésről. Mármint gépezni tök jó, és egy másfél órás csézés egy hosszú nap után baromi jól tud esni :). de ha nincs más, akkor a folytonos gépezés se olyan jó. most még lehet, hogy élvezed, de azért ennél több van a világban. A világ viszont kur-vára nem kíváncsi rád. Azt hiszed, hogy mindenki téged néz, rajtad röhög, ha kimész, veled foglalkoznak. De senkit nem érdekelsz. Szóval akár ki is mehetnél. picit a természetbe, ahol nincsenek emberek, pl. futni egy kicsit. azt hiszed, nincs értelme, de az az endorfin löket, amit a sporttól kapsz, bármelyik gépezést odavágja :) a gépezésben nincs kihívás, az élet pedig csak úgy izgalmas, ha van benne valami, amit le kell győzni. akár tanulás terén, akár sport terén, akár úgy, hogy valami újba belekezdesz. És nem kell fosni, csak találd meg, hogy mi érdekel még.
2016. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
üdv: egy el'szott gyúrós majom :)
2016. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Testépítés érdekel de ahogy írtam a nyeléses dolog miatt nem tudomtartani az étrendet
2016. okt. 29. 22:45
 5/9 anonim válasza:
akkor csináld. egyébként is meg kell tanulnod leküzdeni ezt a kényszercselekvést nyelésnél. Nem tudsz csak simán rendesen inni, enni? Vagy csak nem mersz...?
2016. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok,próbáltam már leállni
2016. okt. 30. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Van azért valami értelmes hobbid? Milyen tanuló vagy? Csajok miatt miért félsz? 170 centis vékony törpe vagy te is mint én? Üdv, egy 20 éves gépfüggő. xd
2016. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert tikes vagyok...
2016. okt. 30. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv, te kb az én cipőmben jársz (a korunk egy kicsit eltér, és az ivás dolog sincs (ez nem sértés)). Én is gépfüggő vagyok, most haladok aa leszokással , de elég nehéz engem is utálnak, kiröhögnek. És aki azt mondja, hogy nem engem néznek az óriásit téved. Elmegyek valaki előtt, meg állok a sarkon és már is hallom, hogy nézd már megint itt ez a fa**kalap. Lehet, hogy jó a gépezés világában elmerülni, de vannak ennél jobb dolgok is. Én se bízok nagyon az emberekbe mióta egy ember (elhitette velem, hogy a barátom) lelökött hátulról a tetőröl. És rendszeresen átvernek, szivatnak és elgem van ebből az egészből. És pont én adok itt tanácsokat mikor pár hete még teljesen gépfüggő voltam, kommunikációm is csak interneten volt (meg azér családtagokkal). Szóval próbálj le szokni a gépezésról, próbálj el futni, és az evéses, ivásos dologgal menj el valamilyen orvoshoz hátha segít.
2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!