Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki egyszerűen rossz...

Ha valaki egyszerűen rossz alvó, melyik a legjobb természetes altató?

Figyelt kérdés
Van olyan egyáltalán, hogy valaki egyszerűen rossz alvó es semmi nincs a háttérben? Nem is az elalvással van gond, hanem azzal, hogy nem tud sokáig aludni es sokszor felébred. Komolyabban nem akarja kivizsgáltatni magát. Mentális gondjai nincsenek, gyerekkori traumái igen, bár úgy néz ki ez őt már rég nem érdekli. 50 körüli nő. En mindenkepp venni akarok neki valamilyen nem káros, természetes altatót.
2020. szept. 8. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50 körül már bejátszik a klimax, ahogy nekem is borította az átalvásomat. A gyógynövényes vackok drágák és semmit nem érnek. És segíteni sem segít egyetlen orvos sem, felírják az altatót és kész.
2020. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Marihuana
2020. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a nyugtató gyógynövényteát javaslom. Igen, picit drágák, de megérik a pénzt. Ne hallgass az elsőre, hogy a gyógynövények semmit sem érnek. Ez nem igaz! Csak tudni kell, hogy melyik növény mire való.
2020. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már évek óta túl van a klimaxon. Citromfűteára gondoltam, de annyi féle altató van már, hogy lehetetlen dönteni. A Valeriana relax semmit sem ér.

Drogozni nem fog, köszi.

2020. szept. 8. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülnék ha a tapasztalatomat nem kérdőjeleznéd meg ismeretlenül. Klimaxos hormonváltozás miatt a Sedacur , Valeriana és egyéb altató gyógynövényes bogyók semmit nem érnek!1-es vagyok.
2020. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor ott a válasz, attól hogy túl van a klimaxon nem azt jelenti, hogy visszatér az alvás jó minősége. Én is túl vagyok rajta és pokol.
2020. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Munka. Én lenyomok 3*12 órát egy angliai malomban zsákot pakolva, reggel hazaérek, kaja, tus és boldogan alszok 8 órát. Nem agyalok, nem tévézek hajnalig, nem szedek semmit.
2020. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Saját bevallása szerint egesz életében ilyen alvó volt, klimax alatt a hőhullámokra panaszkodott sokat.

7es. Folyamatosan dolgozik...

Én a lánya vagyok, bipolaris vagyok es szorongasom van, volt olyan, hogy 2 napig dolgoztam alvás nélkül. Kicsit bonyolultabb ez, mint ahogy te azt gondolod.

2020. szept. 8. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gyógynövényes teák, nekem szoktak segíteni. Drogériákban, bio boltokban lehet kapni álmatlanságra.
2020. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!