Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Tényleg működik...

Pánikbetegek! Tényleg működik ez a célkitűzés dolog?

Figyelt kérdés

Nincs most munkám de ennek is meg van az oka. Sok minden rossz dolog ért régebben szerintem ezért nincs is célom. Folyton cak aludnák nincs erőm semmihez. Azt mondták keressek munkát meg váltsak életmódot és akkor majd nem lesz időm agyalni meg pánikolni. (a gondolat terelés nagyon nehezen megy)

De van sok pánikbeteg aki dolgozik, sikeres és mégis az.

Nem ennek a kiváltó okát kellene megkeresni?



2020. szept. 8. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiatt aggódsz, h nincs munkád, nem tudod eltartani a családod/magadat. Emiatt pánikolhatsz, én is ebben a helyzetben vagyok, diplomásként és most lejebb adtam az igényeimet és jelentkeztem olyan munkára is ami nem követeli meg a diplomát. Én is pánikolok, főleg, h jön a "2. hullám" akkor még kevesebb esélyem lesz munkát keresni
2020. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát valahol mélyen ez is benne van, de önmagában nem lesz elég szerintem.

Kezeld úgy a pánikbetegséget mint egy rossz akaró személyt aki benned él és űzd el. Szó szerint beszélj hozzá zavard el magadból.

Nekem bevált.

2020. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!