Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem meg kéne ölnöm...

Úgy érzem meg kéne ölnöm magam de túl gyáva vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képes arra hogy beszélgessek másokkal, és boldognak lenni.. A nap nagy részében tettetem a vidámat, és van hogy néha az is vagyok, de amikor itthon vagyok mintha egy teljesen más világba csöppenék bele.. Egyfolytában a gondjaimon gondolkozok, túl gondolok mindent, és ebbe persze az se segítség hogy k*rvára nem vagyok képes elfogadni magam. Próbáltam sportolni, hogy ne rugózzak ezen, de képtelen vagyok nyugodt lenni, ha egy idegen ember van a közelembe és szóba kell állni vele, mintha egy minimális pánikroham törne rám ilyenkor. És mostanában azon gondolkodom hogy hogy kéne megölnöm magam gyorsan, és fájdalom mentesen.

De nem szeretném hogy az összes gondomat át adjam a családomnak/barátaimnak.

Úgy érzem, senki nem ismer igazán és nem is fog mert nem lesz idelye erre. Általában vágdosással "kezelem" a rossz kedvem, de nyilván a combomon hogy ne vegyék észre, nem feltűnés képpen vágom. Gondolkodtam drogokon/gyógyszereken de nem akarom rosszabbitani a helyzetem függőségekkel. Így is van egy pár.. Mit tehetnék? Teljesen kétségbe vagyok esve.


2020. szept. 8. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz megkönnyebbülés a halálomra gondolni.
2020. szept. 8. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeken az elérhetőségeken remélem kapsz megfelelő segítséget:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. E-mail -be teszek egy próbát. :D
2020. szept. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!