Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan emelhetném az agyi...

Hogyan emelhetném az agyi kapacitásomat mindenféle módszerrel? Maximális fokozatra kapcsolnám magam mindenhogyan!

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám maximális fokozatra kapcsolni az agyam?

Okosabb lenni mint valaha és új agysejteket hozni létre.

Vitaminokkal bombázni a testem, hogy maximális erőfokozatra tudjak kapcsolni testileg is, szellemileg is, és lelkileg is!

Adjatok nekem tippeket kérlek, hogy ki tudjam magamból hozni a maximumot amit eddigi évek során nem tudtam megtenni. Szeretnék önzetlenül adni akinek csak tudok és ehhez arra van szükségem, hogy feljavítsam magam!



2020. szept. 10. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Memória javítására ajánlom a tanulást. Ha nem tudod, mit akkor ajánlom a verstanulást.
2020. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Evek ota nem tudok egy joizut beszelgetni senkivel. Valahogy az embereket megbenitja a hetkoznapi teendok es a penzhajszolas. Azonkivul az emberek tobbsege onzo es rosszindulatu meg egy egyszeru pozicioban is. Egyszeruen nem erdekelnek azok az emberek akik korulvettek. Szoval nagyon banom, hogy nem tanultam. Biztos vagyok benne, hogy ertelmes es elvezetes munkam lenne ha igy tettem volna.

Tanulni fogok es kepezni magam minden teren ami erdekel.

El fogom erni a lelki bekemet.

2020. szept. 10. 18:43
 13/20 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam?
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is atkuldod?
2020. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Átküldtem
2020. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Köszi
2020. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elolvastam.
2020. szept. 11. 07:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én tanult ember vagyok és tanult emberek vesznek körül de képzeld én srm tudok egy jót beszélgetni senkivel mert ezeket is csak a pénzhajszolás érdekli (pedig már nem a megélhetésükhöz kell csak még többet akarnak) meg a sekélyes problémáik és rosszindulatúan pletykálkodnak is egymásról. Nem ezen múlik. ;)
2020. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha az a problémád, hogy nincsenek körülötted érdekes emberek, akkor keress érdekes embereket. Azért lehet találni. Egy Mensa-tag ismerősöm mondta, hogy neki ezért fontos a tagság, mert itt érdekes emberekkel találkozhat. Egyetemek is ilyen helyek, ha ott tanulsz vagy tanítasz, ez ugye az, amiből kimaradtál.


De ha csak a pénzkeresés témakörétől akarsz elszakadni, akkor valami ezoterikus csoportot is megkereshetsz, vagy akár karizmatikus keresztényeket is.

2020. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bhaurora1 ***** válasza:

Immunrendszered rendben van, az agyi kapacitásod jó lesz és az agytorna mindennap

Nem kell semmi különleges, nézd meg a kitalált Sherlock Holmes-t. :-)

2020. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!