Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan viselitek pszichésen a...

Hogyan viselitek pszichésen a COVID miatti korlátozásokat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki a COVID miatt vesztette el a munkáját, vagy került home officeba, és hiányzik neki az emberi társaság? Hogyan élitek ezt meg?

2020. szept. 15. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Online oktatás van.
2020. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Van Home Office, fele annyi hülye megbeszélés van és az is sokkal rövidebb, mert Skype-on megy, és nincs az a sok idétlen 500 km-es utazgatás 1 óra megbeszélés miatt.
2020. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Engem az készít ki, hogy nem lehet külföldre utazni.
2020. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
En nyaron Amerikaba mentem volna dolgozni, illetve talalkozhattam volna a kulfoldi baratnommel. Mivel mindketten ugy láttuk , hogy bizonytalan a helyzet, vegul szakitottunk. Munkat is sokkal lassabbam talaltam, fel evet kerestem. Egyebkent ezen kivul nem panaszkodom.
2020. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rosszul vagyok. Össze vissza beszél mindenki. Félek, sikerült elérni, hogy rettegnek. Elegem van, hogy mindenhol azt nézik az emberek, hogy ki potenciális veszélyforrás, hogy reggeltől estig semmi mást nem hallani a médiában.


Szóval engem mentálisan nagyon megviselt.

2020. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"2 hetet kell itthon lenne hatósági karanténban, mert olyankor voltam üzleti úton, amikor arra még nem járt felmentés. Csak egy negatív PCR tesztet sikerült elintéznem, mert elfogyott a laborkapacitás. De rohadtul idegesít hogy én két hetet vagyok bezárva, aki utánam jött haza egy héttel annak meg semmi.

tegnap 07:27"

Mikor jár le?

2020. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
"Elegem van, hogy mindenhol azt nézik az emberek, hogy ki potenciális veszélyforrás, hogy reggeltől estig semmi mást nem hallani a médiában." Én pl. átestem a Covidon, de már teljesen okés vagyok, semmilyen tünetem nincs. Igaz, bő 2 hét volt, ágyban fekvéssel, sok pihenéssel, folyadékfogyasztással. Egy hete már megyek ide-oda, maszkban, semmi bajom, negatív a tesztem is. Viszont néhány ismerősöm egyelőre hetekig kerülget, mert ha találkoznak velem, biztos elkapják így is, mert egy ismerős simerősének 5 hétig tartott, és én maximum csak tünetmentes vagyok, és tuti biztosan meghalnak a nagyszülők. Nem vagyok vírustagadó, és mindenhol maszkot hordok, még az utcán is, de elismerem, hogy néhány embert sikerült nagyon nagyon beparáztatni ezzel.
2020. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os


Ma, péntek éjfélkor lejár.

Szombattól szabad vagyok, az más kérdés, hogy a népegészségügyi osztály még a karantén határozatot se tudta kiküldeni 2 hét alatt. Így a rendőrnek csak az ideiglenes papírt tudom mutogatni, hogy mikor érkeztem a reptérre.

2020. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!