Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire kell...

Szerintetek mennyire kell pszihiátriai betegnek lenni ahhoz,hogy intèzetbe kerüljön valaki?

Figyelt kérdés

Nekem jól karbantartott mentális betegsègem van,ès gyermek is van nálam.Papiron bipoláris depresszióm van,meg egyèb szemèlyisègzavarom.Járok rendesen dolgozni,ès van párkapcsolatom ,ami jól működik .Van nèhány hozzátartozóm,aki szerint lakóotthonba kène előbb-utóbb költöznöm.Èn egy rehab munkahelyen dolgozok,aminek van bentlakásos rèsze,ès a főnököm szerint nem nekem való

.Orvosom szerint nem vagyok olyan állapotban,hogy oda kerüljek.Fèlek előbb-utóbb betesz valaki.



#mentális #Lakóotthon,intèzet
2020. szept. 18. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosodra. Nem hiszem, ha dolgozol, gyereket nevelsz párkapcsolatod van, akkor ez valós lehetőség lenne, egyelőre biztos nem.
2020. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esett szó rèszleges gondnokságról,de csak az örökösödès,ès ingatlankezelès ügycsoporban,mert vèdeni akarom magam.A gyámhivatalban az ügyintèző is azt mondta,hogy ha keresne se találna okot az intèzeti elhelyezèsre.Szerinte azokat szokták,aki ön,ès közveszèlyes.
2020. szept. 18. 21:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Vannak lakóotthonos munkatársaim,akik nem bánják,hogy ott laknak,mert ha nem az otthonban èlnènek,akkor már az utcán lennènek.Meg olcsóbb nekik,mint az albèrletet. Èn azèrt szeretnèm elkerülni,ha egy mód van rá.
2020. szept. 18. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől biztosan nem.
2020. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nopara. Kie a gyerek?
2021. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől. Amíg dolgozol, nem kelll állandóan kórhazba menned, addig nem kell.
2022. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!