Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-sek! Miért van az, hogy...

OCD-sek! Miért van az, hogy minél többet gondolok a gondolatra, annál erősebb lesz és anná jobban tudom kombinálni?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg valami tipp, ami bevált neki?

2020. szept. 20. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavaró mar, akkor gyógyszer kell ra szedni. En olyan szinten kenyszerbeteg vagyok, ami mar elképzelhetetlen, ha meghallok egy szót egy videóban, azt 100 felé kombinálom es utána addig kell másik videókat néznem, amíg “meg nem nyugszom”. En antidepit kaptam rá, de sajnos nem tudom szedni. Szenvedek minden nap.
2020. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így vagy vele...


Én is így vagyok bizonyos szavakkal...

Ilyen a paranoia, skizofrénia, ufó, téveszme, megőrülés, pszichózis stb...

Gondolom ebből feltűnt, hogy mitől félek nagyon... :D

2020. szept. 20. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a megoldást nem tudom, de ha vigasztal én is így vagyok vele. Sőt, pont ezek a dolgok váltják ki belőlem is a szorongást. Eddig ha új szerelem bukkant fel az életemben vagy vizsgára készültem, akkor mérséklődött a problémám. Igazából csak máson kattogtam és stresszeltem, de sokkal jobb, mint az említett dolgoktól rettegni. :D
2020. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!