Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem,...

Segítségre van szükségem, mert nem bírom ki sokáig (?)

Figyelt kérdés

Drogfüggőség...

Romlott, elítélt hajlamok...

Érzelmek nélküli, kopott lélek...

Ébrenlét napokig...

Senki akivel beszélek...

Fogalmam sincs mihez kezdjek..



2020. szept. 21. 20:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ketesd fel a háziorvosod és kérj beutalót pszichiátriára és addiktológiára!
2020. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Erre nem kerülhet sor... Azért kulcsszó a titkolózva, mert senki nem tudhatja meg, hogy milyen vagyok...

Azért anonim oldalra irtam..

2020. szept. 21. 20:36
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Baxd el az utolsó fillered is masra, csak cuccra ne legyen. Elvono nem lehetoseg? Vagy hogy valaki mindig melletted legyen?

2. Milyen hajlamok?

3. Az érzelem nelkuliseg egy atmeneti állapot az esetedben. Majd elmulik.

4. Mire gondolsz mikor nem alszol? Probalj olvasni egy konyvet helyette, vagy egy masik eletbe kepzelni magad lefekves elott. Ne ülj, ne jarkalj, ne bagozz, ne igyal, ne telefonozz. Csak fekudj egy kis ejjelilampaval, egy illatgyertyaval, egy forro furdo utan.

5. Erre talaltak ki a segelyvonalakat.

6. Mihez mihez...hat mindig csak elore.

Dolgozol? Tanulsz? Abszolut egy ember sincs akihez fordulhatnal? Hol elsz, kivel?

2020. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom abbahagyni a drogozást... Az igazság hogy nem is akarom, mert azert jezdtem el, hogy legyen valami jó érzés az életemben.. Azért nem alszok napokig mert amfetamint használok fűvel, éjjel nappal..

Nincs mód rá, hogy ebben bárki is mellettem legyen akár egy pillanatig is, mert mindenki elítélné, aki más helyzetben segíthetne.

Azt, hogy pedofil vagyok. Félreértés ne essék, tisztában vagyok a szó jelentésével, ezért használom..

képeken és videókon kivűl soha nem éltem ki ezeket a hajlamaimat... Viszont a gonoszság örömet okoz... ugyanakkor egy másik "enem" megveti, bánja és korlátozza ezeket a vágyakat..

Dolgozok. Szerelő vagyok, munka kozben is drogozok stikában, de a kollegak se sejtenek semmit.

A nagyanyámmal es battyammal lakok, a fal tuloldalan pedig egy nő rokonom lakik az 5 éves lányával...


Mindez amit leirtam most. Ez az oka, hogy senki elott nem vallalom fel. Se pszichologus, se haver, se rokon, senki.. Csak így anonim módon.

Egyedűl amíg bírom


Ez az érzelemmentesség már sok éve tart.. nem enyhül...


Magyarországon sajnos nincs, a filmekbe látható csoportos, vagy bármilyen hasznos elvonó.

2020. szept. 21. 20:56
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A hajlamaidat eleg vissza szoritani. Ha nem éled ki, nem kerulhetsz bajba, es szegyellned sem kell mit rajta akkor. Tudod hogy rossz es kesz. Tudom hogy nehez lehet, de ezzel együtt kell élned hogy nem lehet.

Viszont a drog problemaidat ettol fuggetlenul kellene kezelni, nincs olyan hogy lehetetlen. Muszaj lesz vele leallnod, es segítséget kérned, vagy pedig rövidesen kinyírod magad. Valaszthatsz, halal, elvonasi tunetek egesz hatra levo eletedben, vagy beadni egy szakembernek, aki nem is ismer, hogy drogozol. Ezt ismerosoknek hogy hova jarkalsz nem kell tudni. Es de, vannak elvono osztalyok a kórházakban. Es mi lesz ha rokonaid megtudjak? Elmondom, semmi. Megutalnak? Hadd utaljanak, legalabb valamivel konnyebb lesz az eleted.

2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hu, hát ez nagyon kemény lehet! Biztos, hogy nincs valami megoldás? Ma már mindenre vannak segítő csoportok. Lehet, van ilyen terápia is. Barátaid vagy haverok nincsenek? Teljesen egyedül mindig a gondolataiddal nem lehet túl jó. Picit fel kéne engedned. A drog nagyon nagyon rossz, le kell róla jönnöd. Nehéz nagyon, de nem lehetetlen.
2020. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Valamilyen szempontbol nyugodt az élete.

Nem mozgat meg semmi, se az amikor kicsúsztam egy kanyarban, se az amikor kést nyomtak a nyakamnak.

Nagyon hiú vagyok, szoval mi lenne, ha megtudná bárki? 180al oszlopnak hajtanék, vagy felvágnám az alkaromat csontig.


Nem olyan egyszerű ez, hogy pl ha megtudja valaki, hogy kepeket, videokat nezek es na bumm, mert nem hinné el senki, hogy nem molesztáltam senkit.

2020. szept. 21. 21:20
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan a pedofil hajlamoddal vagy elfoglalva, miközben a drogfüggőség sokkal súlyosabb. Nem az a veszély, hogy megtudják e vagy nem, hanem, hogy meghalsz e hamarosan vagy nem. Bocsánat, de ha drogozni nem okoz lelki terhet, akkor az elvonóból szerintem ne csinálj hiúsági kérdést. Én úgy gondolom, hogy félsz leszokni a drogokról, és csak kifogásokat keresel. Hangsúlyozom, hogy nem ítéllek el semmiért, magam is függő voltam. Nem volt kellemes szembenézni a problémákkal, sem az elvonási tünetek, de én ezt választottam. Van egy ilyen bölcsesség, hogy ha majd felvállalod, hogy te vagy a hibás, és nem mindig a másik, meg a politikusok, meg az időjárás, stb, na akkor vagy felnőtt. Rengeteg embernek vannak bűnös hajalamai, vágyai, de az embernek van önuralma is. És nem kell lépten-nyomon hangoztatni. De az első lépés a leszokás, sorban haladj, a többivel ráérsz azután is foglalkozni, ha majd tisztán tudsz gondolkodni. Sok sikert!
2020. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hajlamaidrol van szo. Gondolom nem esett ez le eddig, de itt az senkit nem razott meg, nem is foglalkoztunk vele. Az egy masodlagos dolog, míg nem eled ki.

A drogproblemaidrol van szo. Azzal kellene masokhoz fordulni es leszokni. Vagy nem kell fanak hajtanod, majd elvisz a drog.

2020. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A hajlamakat elnyomod, így ebből nem lehet gond. Van egy fórum, kérlek keress rá. Pedlfilok társasága, akik tisztában vannak vele és elnyomják magukban, mert nem akarnak ártani, erősítik egymást! Többen vagytok, mind hinnéd. A drogfüggőséged miatt egy JÓ pszichológust megkeresnék, szerintem érdemes lenne megpróbálnod. Nekem nem tűnsz rossz embernek, még ennek ellenére sem, csak kétségbe esettnek.
2020. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!