Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék online megismerni...

Hol tudnék online megismerni és beszélgetni olyan emberekkel akik pszichologushoz járnak, vagy pszichiáterhez, vagy esetleg voltak korházban is?

Figyelt kérdés
Szeretnék különböző élettörténeteket meghallgatni, másokról, hogy lássam nekem sem reménytelen. Van valami ilyesmi oldal ahol ilyen emberrekkel tudnék meg ismerkedni?
2018. ápr. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
www.bura.hu
2018. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
reddit
2018. ápr. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Én jelenleg is pszichológushoz járok... meg amúgy elég sokan, csak nem szeretik hangoztatni, mert magyarországon ez is egy hülye szokás, hogy aki pszichológushoz jár az elmebeteg meg pszichopata, miközben a szó jelentését sem tudják...
2018. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
A gondozóba járok havonta gyógyszert felíratni s mellette járok egy alapítványhoz ahol 50 percet csak velem foglalkozik egy pszichológus. Megjártam már a SOTE Balassa utcai klinikáját is. Van némi tapasztalatom e téren. Írjál ha úgy véled hogy érdekel a téma.
2018. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!