Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok kikerülni ebből az...

Hogy tudok kikerülni ebből az elveszett,magányos érzésből ami egy kissé már a depresszió fele halad?

Figyelt kérdés
Pár honapja jottem ki dolgozni ausztriában es a baratom amint kileptem az orszagbol szakitott velem. 2évig voltunk együtt es nem mondta el hogy konkretan ennek mi volt az oka. Kint megismertem egy fiut.az elejen nyilvan nagyon megakart szerezni küzdött értem es amikor megkapott ez még par hetig ment aztan leszart. Egyutt dolgozunk,nem koszon ram se nez szinte nem beszelunk es csak este keres amikor kellek neki. Mivel en naiv megkedveltem nagyon es nem csak a szex miatt hanem csak szimplan vele akarok tolteni egy kis idot de ha ez az ára akkor sajnos ez van. Mindig eldontom magamba hogy na most nem.. nyilvan kihasznal es ezt tudom. Ugy erzem magam hogy borzasztoan elveszett vagyok a nagy vilagban egyedul nem kellek senkinek es nagyon maganyos vagyok. A szivem kb darabokban. Mit csinaljak? Kerlek valaki adjon valami segitseget.

2020. szept. 23. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mentél volna velem még messzebbre, én családot szeretnék.
2020. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Segítek: Egy nő a férfi számára akkor érdekes és vonzóbb ha elérhetetlen. Ugymond nem adja magát hanem egy férfi megharcol a nőért. Ha nem harcolnak meg érted akkor sosem leszel olyan értékes nekik. Tehát ne add magad máskor könnyen, legyen annak ára.

Ezt hozd helyre, hozd rendbe az életed.

Egyszerűen kezdj el élni normálisan ugy ahogy szeretnél h érezd értékes vagy.

2020. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!