Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rohadtul unom már, hogy több,...

Rohadtul unom már, hogy több, mint 10 éve depressziós vagyok, és hiába kezeltetem magam, nemhogy, jobb, hanem rosszabb! Ha nem vált be akármi, akkor váltottam (gyógyszer, életmód, stb...) mégsem vált be semmi! Nem tudok tovább élni már így!?

Figyelt kérdés
... Az érdeklődési köröm is már olyannyira beszűkült, hogy már JÓZANUL KONKRÉTAN S E M M I H E Z SINCS KEDVEM!!! :( utálok élni :( hiába feküdtem bent ********* kórházban is (gyűlölöm a kórházakat, sőt mindent...)... nem is kérek segítséget, nekem már mindegy, elég ha elolvassa valaki, hogy létezik ilyen szerencsétlen ember is a világon... sok erőt nektek!
2020. szept. 24. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Térjél meg. Római Katolikus Egyház a.
2020. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Gyógyszer helyett pszichoterápia kellene (akkor is ha már próbálkoztál pszichológussal és "nem vált be" addig kell ill érdemes keresni amíg lesz olyan aki beválik.
2020. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A vallásokat is utálom...
2020. szept. 24. 16:26
 4/23 A kérdező kommentje:
a pszichoterápia se vált be, gyűlölök beszélgetni szóval reménytelen eset
2020. szept. 24. 16:27
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy vagy depressziós. Ha még élsz, nem vagy igazi depressziós. Én is ilyen életúnt voltam, idővel megismertem a párom, kinőttem. Az első válaszolóra ne hallgass, kezdj el neten barátkozni, vedd rá magad, az kicsit kihúz belőle. Menj dolgozni, ismerkedj lányokkal/vagy, ha lány vagy fiúkkal, osszátok meg a tapasztalaitokat, tanuljatok, bulizzatok.
2020. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 26/L vagyok és van párom
2020. szept. 24. 16:29
 7/23 A kérdező kommentje:
És a gondolatától is hányok hogy ismerkedjek. de még a munkától is, deazt muszáj csinálnom..
2020. szept. 24. 16:30
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lett párod így?
2020. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
barátkoztam neten is, mindből d*gás lett, aztán kapafa, ennyit erről...
2020. szept. 24. 16:31
 10/23 A kérdező kommentje:
mára már mindent és mindenkit gyűlölök... ahogy próbáltam kimászni a gödörből, annál jobban süllyedtem bele... azt hiszem, ilyen esetben érdemes inkább benne maradni, ha már feljebb ne jutok, lejjebb ne menjek...
2020. szept. 24. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!