Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet aspergeres aki kifejezet...

Lehet aspergeres aki kifejezetten empatikus személyiség?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 10:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok előítéletes??? :D Csak próbálnám megérteni mi van vele.
2020. szept. 26. 14:37
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

"Egy ismerősömet ezzel diagnosztizálták. De nekem pl rögtön segíteni akar mindig meg látszik rajta hogy átérzi a problémámat fajdamamat. Sőt olyan mintha pont ezért keresné a társaságom mert együttérez velem. Egyebként egy tanult, olvasott emberről beszélünk. Nehezen hihető számomra dolog."


Ő se tudja mi van. Neked olyan segítség kellene mint aki hasonló helyzetbenn van mint te. Ahány aspi annyiféle verzió, ha megtaláljátok a kulcsot hozzá, nem lesz semmi probléma.

2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a kérdés....
2020. nov. 3. 21:55
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
És mi lett a konklúzió? Igen, vagy nem?
2020. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincs konklúzió megszakadt a kapcsolat kívülálló okokból.
2020. nov. 4. 08:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy miféle kapcsolatban állsz vagy (már) nem állsz ezzel a személlyel, úgy gondolom, hogy igen, általánosságban képesek az együttérzésre, amennyiben már felismerték a másik ember érzelmét (ez szokott kihívást jelenteni nekik). Nem pszichopaták.
2020. nov. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!