Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagy szpichopata vagyok...

Beteg vagy szpichopata vagyok mert nem érintett meg az emberiszázlábú (2009)?

Figyelt kérdés

Megnéztem a filmet de egyáltalán nem lettem rosszul sőt érdekesnek találom és egy kicsit még élveztem is a filmet. De mindenhol azt olvasom hogy az emberek hánytak mert olyan undorító és gyomorforgató. Beteg vagy sérültelméjú vagyok mert ez a filmet kb olyan volt megzézni mint az oroszlánkirályt?


Úgy értem hogy egyik se hagyott bennem valamilyen nyomást vagy foltot és olyan átlagos oké megnéztem ennyi volt és? filmnek tekintem mindkettőt.



2020. szept. 26. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*Pszichopata
2020. szept. 26. 09:18
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Az teljesen más t jelent (pszichopata) és egyetlen reakció nem determinálja.

Az a baj hogy a felszínes pszichológiai ismeretek elterjedése eredményez ilyen feltételezgetéseket...

2020. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Annyira engem sem érintett meg az a film. Ellenben a Szerb film megnézése után elég nyugtalan voltam pár napig. Legbetegebb történet, amit valaha láttam.
2020. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért merül fel a kérdés egyáltalán?
2020. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Én azon a filmen sírva röhögtem. Nem vagyok pszichopata amúgy, nagyon is érzelmes vagyok, de józan paraszti ésszel fel tudom fogni, mekkora baromság az a film, ezért nem érintett komolyan.
2020. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én megneztem azóta a 2. meg a 3. részt is és azok se erintettek meg. Pedig a 2.-ról azt mondják hogy nagyon brutális
2020. szept. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!